Satellite Reign zaprezentowane na gameplayu z wersji alfa

Paweł Pochowski
2014/03/14 15:20
1
0

Jest to bardzo wczesna wersja gry, ale twórcy pragną pokazać kierunek w którym podążają ze swoją produkcją.

Satellite Reign zaprezentowane na gameplayu z wersji alfa

Bo nie jest to pierwsza lepsza gra, a spadkobierca Syndicate Wars, a więc jednej z najlepiej zapamiętanych produkcji z cyberpunkowym klimatem. 5 Lives Studios za produkcję Satellite Reign wzięło się w zeszłym roku. Finanse na ten cel pozyskało ze zbiórki na Kickstarterze. Łącznie otrzymali od graczy 461,333 z wymaganych 350,000 funtów. Gameplay prezentuje fragment rozgrywki w mieście. Możecie przyjrzeć się, jak wygląda prowadzenie potyczki w oparciu o system dowodzenia zespołami. Szczególnie fanom klasycznych produkcji z serii Syndicate powinno się to spodobać.

GramTV przedstawia:

Jak zastrzegają sami twórcy, powyższy filmik jest z naprawdę wstępnej wersji gry. - To bardzo głęboka pre-alfa, nic tutaj tak właściwie nie jest ukończone, wliczając w to interfejs użytkownika, audio, bronie czy efekty specjalne - tłumaczy Mike Diskett. Cóż, pomimo tego, trzeba stwierdzić, że całość zdaje się podążać w dobrym kierunku. Na dopracowanie gry twórcy mają jeszcze sporo czasu - według pierwotnych założeń Satellite Reign ukaże się dopiero w grudniu tego roku.

Komentarze
1
EddekFZ
Gramowicz
14/03/2014 19:44

Mam cicha nadzieje, ze podobnie jak w Syndicate Wars bedzie mozna zrownac cale miasto z ziemia :) To bylo bardzo mile, jak na gre z 1996 roku i dawalo wiecej opcji taktycznych.