Jeden gracz zdobył milion punktów Gamerscore

Piotr Bajda
2014/03/13 15:45

Ośmioletnia przygoda nie dobiega końca, bo Stallion83 nie zamierza porzucać ciułania punkcików, ale jej najważniejszy etap należy uznać za zamknięty.

Jeden gracz zdobył milion punktów Gamerscore

Pasjonat Ray Cox, skrywający się pod pseudonimem Stallion83 postawił sobie ambitny cel przekroczenia miliona punktów Gamerscore osiem lat temu. Pewnie mało kto wierzył, że w postanowieniu wytrwa, ale ten sumiennie "calakował" kolejne gry, katalogując postępy w swoim internetowym dzienniku.

Przedsięwzięcie szybko przeistoczyło się coś znacznie większego. Ray od sześciu lat wiedzie prym wśród łowców osiągnięć w growej edycji Księgi Rekordów Guinnessa i doczekał się sporej widowni, dla której nagrywa podcasty i - od niedawna - prowadzi transmisje na Twitchu (tutaj znajdziecie jego kanał).

GramTV przedstawia:

I to właśnie podczas streamu z zabawy z Titanfallem charakterystyczne pyknięcie po odblokowaniu achievementa obwieściło zdobycie milionowego punktu. Trwająca siedem godzin transmisja przyniosła Stallionowi 1500 GS, a wieńczące krucjatę osiągnięcie wpadło za ukończenie wszystkich wyzwań dla jednej broni w grze Respawn. Co dalej?

Nie przestaję, nigdzie się nie wybieram. Będę numerem jeden wiecznie! - zakończył twitchową transmisję Stallion83.

Gratulujemy! Jakby na to nie spojrzeć, jest czego.

Komentarze
24
Usunięty
Usunięty
29/03/2014 20:11
Dnia 13.03.2014 o 22:07, maniekk napisał:

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Mianowicie, praktycznie wszystkie takie osoby bijące rekordy i praktycznie grający głównie są na zachodzie i Azji. Co trzeba robić, żeby mieć tyle czasu na gry?

Trzeba mieć wyrozumiałych rodziców :)

Usunięty
Usunięty
15/03/2014 10:18
Dnia 14.03.2014 o 12:46, ApeBoy napisał:

> Wolę być pro na multi w jakiejś strzelance. A on pewnie do jakiegoś pro uber skillera > się umywa. > I po czym wnioskujesz, że jesteś "pro" w jakiejś strzelance?

Podobnie można wnioskować że jakiś bokser, piłkarz czy tenisista w swoim żywiole jest pro, tyle że w tych dyscyplinach nie używa się takich cyberpunkowych określeń.A po czym można wnioskować że ktoś jest zajebisty ? A no po tym że mało kto może mu dokopać.

Usunięty
Usunięty
14/03/2014 12:46

> Wolę być pro na multi w jakiejś strzelance. A on pewnie do jakiegoś pro uber skillera> się umywa.>I po czym wnioskujesz, że jesteś "pro" w jakiejś strzelance?
Trwa Wczytywanie