Informacje

Arma 3 świętuje rocznicę wersji alpha

5

W jaki sposób? Najlepszy z możliwych.

Arma 3 świętuje rocznicę wersji alpha  - obrazek 1

A więc udostępniając graczom darmową zawartość - a konkretniej mówiąc czołg M2A4 Slammer UP. W porównaniu do swojej podstawowej wersji, czołg posiada cięższy pancerz oraz przerobioną wieżyczkę, by bardziej nadawał się do miejskich działań. Niestety, odbija się to trochę na sile ognia, bo w miejsce 120mm zamontowano lufę o rozmiarze 105. Coś, za coś. Czołg zostanie automatycznie pobrany wraz z nową aktualizacją, która jest całkiem konkretnych rozmiarów (ponad 700 mb) i wprowadza wiele poprawek i zmian - zarówno w silniku gry, jak i misjach oraz plikach gry. Na ich pełną listę możecie rzucić okiem w tym miejscu.

5 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G iDMFMi

Przez cały rok Alpha. Tak ma wyglądać przyszłość gier? Nic nie wyjdzie ponad betę. W dzisiejszych czasach tworzone gry mają 2 fazy. Alpha oraz Beta. Myślisz że kupujesz pełny produkt? Wydaje Ci się ;)

Odpowiedz
G Zaix_91

> Przez cały rok Alpha. Tak ma wyglądać przyszłość gier? Nic nie wyjdzie ponad betę. W
> dzisiejszych czasach tworzone gry mają 2 fazy. Alpha oraz Beta. Myślisz że kupujesz pełny
> produkt? Wydaje Ci się ;)
Hmm... trochę się pomyliłeś. Arma 3 dawno jest w gotowej wersji. Rok temu ukazała się jej alfa i to właśnie świętują twórcy, ale kolejne fazy tworzenia produktu już dawno minęły. :)

Odpowiedz
ubn

Osom gra, dawno takiej frajdy nie mialem. Wywodze się z BFa i widzę, jak dużo mnie ominęło w Armie i Armie 2.

Odpowiedz
Ashans

Stary, Arma 2 OA + A.C.E 2 to niebo dla graczy.... dodać SMK i CMS = symulacja idealna :) Pękające bębenki w uszach czy przenoszenie kompana na plecach do wozu i pozniejsza reanimacja :D Jeśli ktoś z was chce zagrać w arme tak jak powinno się to robić to zapraszam na ArmaTog.com, a tak btw nowa maszyna calkiem calkiem :D

Odpowiedz
G Muradin_07

Szczerze? To nawet jeżeli to jeśli wyglądałoby to tak, jak w ARMA, gdzie po prostu gra jest cały czas przez twórców dopieszczana, udoskonalana i z czasem miałyby pojawić się coraz to nowe funkcje to jest ok. Poza tym nikt nie każe kupować gry w wersji Alpha. Możesz kupić grę wtedy, kiedy uznasz, że jest warta Twoich pieniędzy. I to chyba jest plus, bo masz do wyboru dostać "pełen" produkt i wydać kasę w ciemno lub też kupować produkt ulepszany stale i wiadomo dokładnie co się zmieniło od wersji załóżmy 0.1 do 0.3 ;)

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?