News

Moralność w inFamous: Second Son ma sprawić, że grę będzie się chciało przejść dwa razy

Patryk Purczyński, 05.03.2014 14:24 2

Główny bohater inFamous: Second Son może przybrać dwa zupełnie inne oblicza. Dlatego też, zdaniem Jasona Stansella, gracze będą chcieli ukończyć kampanię dwukrotnie, by poznać Delsina z obu stron.

- Obrany przez ciebie sposób gry - czy być bohaterskim czy bezlitosnym - z całą pewnością wpłynie na Delsina - mówi Jason Stansell, główny animator inFamous: Second Son. - Będzie się to objawiać nie tylko w jego wyglądzie i zachowaniu, ale także sposobie rozwoju poszczególnych mocy i sposobie gry minuta po minucie. Z całą pewnością będziesz chciał przejść tę grę dwukrotnie - zapewnia.

Uzasadnia też wygląd głównego bohatera. - Chcieliśmy, by Delsin wyglądał jak normalny gość, ale jednocześnie by wyrażał siebie jako artystę. Punk-rockowy wygląd pomógł mu odróżniać się od przeciętnego gościa i roztoczyć wokół niego urok artyzmu. Co więcej, w Seattle (w tym mieście toczy się akcja gry - przyp. red.) zwykle pada i jest zimno, dlatego jest ubrany tak a nie inaczej.

Na inFamous: Second Son nie będzie trzeba długo czekać - gra debiutuje 21 marca. Warto rzucić okiem na nowe screeny, które wczoraj trafiły do naszej galerii.

najnowsze