Informacje

Twórcy Franko 2 nawiązali współpracę z IMGN.pro

0 Małgorzata Trzyna

IMGN.pro pomoże m.in. w wydaniu i dystrybucji gry, produkcji, realizacji projektu i promocji.

Twórcy Franko 2 nawiązali współpracę z IMGN.pro - obrazek 1

Twórcy Franko 2: Revenge is Back ogłosili dziś podjęcie współpracy z IMGN.pro. Współpraca obejmuje m.in. wydanie i dystrybucję gry Franko 2 w Polsce i na świecie, pomoc w produkcji, realizacji projektu i promocji. Dla przypomnienia – IMGN.pro niedawno pomogło grze Kholat w osiągnięciu błyskawicznego sukcesu na Steam Greenlight. Firma współpracuje także z Crunching Koalas przy projekcie MouseCraft.

Franko 2: Revenge is Back będzie klasyczną bijatyką 2D, tak jak pierwsza część, wydana 20 lat temu na Amigę. Akcja „dwójki” będzie toczyć się 20 lat po wydarzeniach z Franko: The Crazy Revenge. Tytułowy bohater, po 20 latach pracy w Anglii na zmywaku, postanawia wrócić na zieloną wyspę. Już w samolocie wybucha zadyma... a to dopiero początek. Kto tym razem będzie głównym wrogiem i zastąpi bandę Klocka – autorzy na razie zdradzić nie chcą.

Jeśli chcielibyście dołożyć swoją cegiełkę i przyczynić się do powstania Franko 2: Revenge is Back, zajrzyjcie na wspieram.to. Jak dotąd udało się zebrać prawie 25 949 z wymaganych 34 500 PLN. Do końca kampanii pozostało 24 dni.

Najnowsze
Lubisz nas?