Tak wygląda rozgrywka w God of War Collection na PlayStation Vita

Adam "Harpen" Berlik
2014/02/11 09:16
3
0

Kratos wkrótce pojawi się na małym ekranie PlayStation Vita - właściciele tej platformy już w maju będą mogli zagrać w klasyki z PlayStation 2, czyli God of War i God of War II. Jak wypada konwersja na przenośną konsolę Sony?

Tak wygląda rozgrywka w God of War Collection na PlayStation Vita

God of War Collection, czyli zestaw zawierający God of War i God of War II, niebawem trafi na PlayStation Vita. Zanim to jednak nastąpi, możemy zobaczyć, jak obie produkcje rodem z PlayStation 2 prezentują się w wersji na mobilną platformę Sony. Trzeba przyznać, że nie wyglądają one oszałamiająco, ale pod względem mechaniki rozgrywki i dynamiki nie można im nic zarzucić.

Najpierw rzućmy okiem na klasyczny i kultowy początek God of War:

GramTV przedstawia:

A później przypomnijmy sobie parę ujęć z God of War II:

God of War Collection zadebiutuje na PlayStation Vita już 8 maja. Nie wiadomo jednak, ile chętnym przyjdzie zapłacić za tę kompilację. Sony milczy również w kwestii wykorzystania funkcji cross-buy (kupując grę na Vitę otrzymujesz także wersję na PlayStation 3 lub odwrotnie).

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
11/02/2014 13:03

> Hmm, drenują markę do oporu ;) Ciekawe, kiedy będzie wersja na PS4.niech drenują :P grałem tylko w 3 i wersje na psp, pierwsze dwie mnie omijały - na vite idealne

Usunięty
Usunięty
11/02/2014 12:23

Hmm, drenują markę do oporu ;) Ciekawe, kiedy będzie wersja na PS4.

Wojownik616
Gramowicz
11/02/2014 11:53

Jest moc i szybkość!Pamiętam tą pierwszą misję na PS2 :)
Trwa Wczytywanie