Czołgi atakują Xboksa 360 - data premiery World of Tanks ustalona

Patryk Purczyński
2014/02/04 17:04
1
0

Wargaming.net i Microsoft ustaliły oficjalny termin premiery World of Tanks na Xboksie 360. Gra wyjdzie z fazy beta już w przyszłym tygodniu.

Czołgi atakują Xboksa 360 - data premiery World of Tanks ustalona

Zapowiedziane podczas ubiegłorocznego E3 World of Tanks: Xbox 360 Edition doczeka się oficjalnej premiery 12 lutego - poinformowała firma Wargaming.net. Debiut poprzedziła trwająca pół roku beta. Za darmo w sieciowych potyczkach czołgów uczestniczyć będą mogli wszyscy subskrybenci Xbox Live Gold, zaś pozostali właściciele Xboksa 360 otrzymają siedmiodniowy okres próbny.

W World of Tanks: Xbox 360 Edition początkowo znajdzie się ponad 100 modeli czołgów reprezentujących trzy państwa: Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię i Niemcy. Kolejne będą dodawane w późniejszym terminie. Użytkownicy konsol mogą ponadto liczyć na zaprojektowane z myślą o nich sterowanie, system tworzenia meczów i interfejs.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że World of Tanks od kilku lat święci triumfy na pecetach - 2013 roku była to jedna z najlepiej zarabiających gier free-to-play. Za produkcję wydania na Xboksa 360 odpowiadał zespół Wargaming West, wcześniej znany jako Day 1 Studios.

Komentarze
1
Blutoniumboy
Gramowicz
04/02/2014 20:23

Szkoda ze pecetowcy nie mogo sie mierzyc z kąsolowcami w tej jednej grze.Ale chyba w starciu na celowanie miedzy gałka a myszka oczywiscie wygrali by PCtowcy.