Książę zdemaskowany - nadchodzi action-RPG Duke Nukem: Mass Destruction

Patryk Purczyński
2014/02/03 13:36

Po weekendowej akcji z sugestywną stroną internetową przyszedł czas na konkrety. Graczom udało się złamać szyfr i odczytać zakodowaną wiadomość, która zawiera informacje na temat nowego Duke'a.

Książę zdemaskowany - nadchodzi action-RPG Duke Nukem: Mass Destruction

"Król debiutuje na nowej generacji w Duke Nukem: Mass Destruction, grze action-RPG na PC i PlayStation" - głosi rozszyfrowana "wiadomość obcych", która tak naprawdę była mocno (acz, jak się okazuje, niewystarczająco, by pozostać nieodczytanym) zawoalowanym komunikatem studia Interceptor Entertainment. Uściślając, oprócz komputerów nowej odsłony przygód Księcia można spodziewać się także na PlayStation 4. Zastanawiać może natomiast brak wzmianki o Xboksie One.

"Książę kopie tyłki po całej planecie, próbując ocalić prezydenta przed apokaliptycznym zagrożeniem ze strony obcych. Zupełnie nowi przeciwnicy. Niewidziany wcześniej arsenał siejącej dewastację broni i mechanizmów, jak punkty doświadczenia i drzewka technologiczne, które pozwolą Księciu masakrować wrogów w sposób, jakiego jeszcze nie znamy" - głosi komunikat.

GramTV przedstawia:

Warto pamiętać, że nie są to informacje pochodzące z oficjalnego źródła. Rychłe ogłoszenie nowej gry spod znaku Duke Nukem wydaje się jednak nieuchronne. Według wcześniejszych - również nieoficjalnych - doniesień, zapowiedzi możemy się spodziewać pod koniec lutego.

Komentarze
19
Usunięty
Usunięty
03/02/2014 22:39

Epic Action RPG 10 years in the making :D

porckypizgus
Gramowicz
03/02/2014 22:31

Będzie może podobnie jak w Borderlands - jestem za.

Usunięty
Usunięty
03/02/2014 22:12

Wybaczcie lakoniczny komentarz, ale jedno ciśnie mi się na klawiaturę: co?!
Trwa Wczytywanie