Informacje

Far Cry 4 powstaje w studiu Ubisoft Shanghai?

8

To ten sam zespół, który wraz z innymi pracował nad Far Cry 3.

Far Cry 4 powstaje w studiu Ubisoft Shanghai? - obrazek 1

Takie informacje pojawiły się w CV Xaviera Plagnala, pracującego w Ubisoft Shanghai na stanowisku content director od września 2013. Według Xaviera studio pracuje nad "kolejną grą z serii Far Cry" od minimum pięciu miesięcy. Poprzednio Plagnal pracował nad m.in. trybem kooperacji w Splinter Cell: Blacklist, a także innymi grami od Ubisoftu liczymy więc na to, że w podawanych przez niego informacjach jest choć trochę prawdy.

Informacja wydaje się o tyle prawdopodobna, że Ubisoft Shanghai było jednym ze studiów pracujących nad Far Cry 3 (inne studia to Ubisoft Massive, Ubisoft Red Storm oraz Ubisoft Montreal). Jako ciekawostkę dodamy, że w szanghajskim studio pracuje Polak - Michał Madej, który miał spory wkład w pracę nad trzecim Far Cry, pracując przy nim jako creative director oraz lead designer.

Co więcej, to nie pierwszy raz, gdy pojawiają się informacje o Far Cry 4. Już kilka miesięcy temu jeden z pracowników nieopatrznie potwierdził produkcję gry. Natomiast w lipcu 2013 Tony Key zapowiadał więcej informacji o następnym Far Cry już niedługo, ale póki co - słowa nie dotrzymał. Może w tym roku mu się uda? Na E3 na ten przykład?

8 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Aludra

Far Cry 3 był tak nudny i szablonowy, że po 6 godzinach odinstalowałem, ba jest to jedyna gra jaką pamiętam w której DLC było lepsze od "podstawki" bo Blood Dragon był znacznie lepszy od chodzenia po wyspie robienia w kółko tego samego... dziwne że ta gra dostawała tak wysokie oceny i tyle nagród goty...

Odpowiedz
LecoloVs

Mnie dobijało debilne AI... Czułem się jak bohater z Blood Dragon w Podstawce.

Odpowiedz
AlexAXT

> Far Cry 3 był tak nudny i szablonowy, że po 6 godzinach odinstalowałem, ba jest to jedyna
> gra jaką pamiętam w której DLC było lepsze od "podstawki" bo Blood Dragon był znacznie
> lepszy od chodzenia po wyspie robienia w kółko tego samego... dziwne że ta gra dostawała
> tak wysokie oceny i tyle nagród goty...

Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, ale według mnie Far Cry 3 zdecydowanie nie był nudny i szablonowy. Wręcz przeciwnie, był porywający, dynamiczny, wciągający i jest pewnie jeszcze wiele innych słów mogących to opisać. Bez powodu nie dostałby wspomnianych przez ciebie nagród i wysokich ocen.
Osobiście Far Cry 3 uważam za wyjątkowo udaną grę i myślę, że śmiało mogę to powiedzieć, jedną z najlepszych w jakie grałem.
A co do Far Cry 4 to jednocześnie się cieszę i boję. Cieszę się z tego, że może nadejść kolejna wspaniała gra, aczkolwiek boje się czy nie jest to zbyt szybko i czy nie będzie to poprostu "odgrzany kotlet" jak zwykło bywać z większością dzisiejszych gier...

Odpowiedz
G pawbuk

Dla mnie Far Cry 3 to jedna z najlepszych gier 2012 roku :) Oczywiście jako sandbox rządzi się swoimi prawami, więc nie każdemu musi się spodobać. Ja spędziłem w grze ok 50 godzin i nadal czasami do niej wracam :) Czekam więc z niecierpliwością na czwartą część :)

Odpowiedz
G Renchar

> Far Cry 3 był tak nudny i szablonowy, że po 6 godzinach odinstalowałem, ba jest to jedyna
> gra jaką pamiętam w której DLC było lepsze od "podstawki" bo Blood Dragon był znacznie
> lepszy od chodzenia po wyspie robienia w kółko tego samego... dziwne że ta gra dostawała
> tak wysokie oceny i tyle nagród goty...
No to twardy byłeś ja usunąłem po 2 godzinach i na całe szczęście sprzedałem za tyle co kupiłem.

Odpowiedz
Essau

Przy FC 3 bawiłem się wyśmienicie, kawał naprawdę świetnej zabawy, jedna z lepszych produkcji ubiegłego roku.

Odpowiedz
Maniekwariat

Trójka była świetna! Rzadko kiedy gra porywa mnie na tyle czasu, żebym mógł ją wymaksować na 100%, a w tym przypadku właśnie tak było. Wszystkie ulepszenia, znajdźki i posterunki. Do ostatniej chwili bawiłem się świetnie. Tym bardziej cieszy, że nad czwórką pracuje to samo studio, mam nadzieję na powtórkę z rozrywki.

Odpowiedz
plywakd

Dla mnie gra była świetna! Fabuła miała coś do siebie i pod koniec tak wciągała. Liczę, że 4 podtrzyma ten poziom zabawy jaki dała mi 3 wraz z DLC.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?