News

Wiedźmina 3 da się już przejść od początku do końca

Patryk Purczyński, 27.01.2014 12:55 24

Prace nad trzecią częścią przygód wiedźmina Geralta przebiegają po myśli ekipy CD Projekt RED. Dokładną datę premiery powinniśmy poznać w pierwszej połowie bieżącego roku.

Wiedźmina 3 można już przejść od początku do końca, aczkolwiek gra wymaga jeszcze doszlifowania - ujawnił w rozmowie z serwisem parkiet.com Adam Kiciński, prezes CD Projektu. Dopracowania wymaga grafika, zoptymalizować trzeba wydajność - tymi kwestiami zajmuje się trzy czwarte załogi z CD Projekt RED. Reszta skupia się na Cyberpunku 2077.

Prace trwają zresztą nie tylko nad samą grą, ale także nad innymi kwestiami, jak wersje językowe (ma ich być 12-15, więcej niż w przypadku Wiedźmina 2) czy zawartość poszczególnych edycji. Adam Kiciński zapewnia, że nawet standardowe wydanie Wiedźmina 3 ma obfitować w rozmaite bonusy.

Na razie prezes CD Projektu wstrzymuje się jednak z ogłoszeniem terminu wydania. Odmawia również udzielenia odpowiedzi na pytanie, czy Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się jesienią. Zapewnia jedynie, że data premiery zostanie ujawniona w pierwszym półroczu.

najnowsze