Premiera gry Blackguards! Tytuły od Daedalic Entertainment w atrakcyjnych cenach w sklepie gram.pl!

gram.pl
2014/01/22 15:47
1
0

Blackguards to najnowsza propozycja Daedalic Entertainment, którą od dziś możecie kupić w sklepie gram.pl w wersji cyfrowej taniej o 10 procent. Z tej okazji przeceniamy także wiele innych gier wspomnianego wydawcy.

Premiera gry Blackguards! Tytuły od Daedalic Entertainment w atrakcyjnych cenach w sklepie gram.pl!

Czym jest Blackguards? To połączenie strategii turowej i RPG-a, a zatem nie przygodówka, czyli gatunek, z którym Daedalic Entertainment jest najbardziej kojarzone. Blackguards, choć traktuje o ratowaniu świata przed zagładą, na tle innych produkcji wyróżnia się tym, że brakuje w niej rycerzy w lśniących zbrojach. Jedyną nadzieją na przetrwanie są kryminaliści, narkomani i złodzieje...

Blackguards to nielinowa fabuła (podejmowane decyzje mają wpływ na przebieg zabawy), trzy klasy postaci (wojownik, mag i łowca), bitwy przeprowadzane na heksagonalnych planszach, których jest ponad 180, a także 40 umiejętności i 90 zaklęć do odblokowania. Wydawca informuje, że gra oferuje co najmniej 40 godzin rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Blackguards możecie kupić w edycji standardowej lub Deluxe. Przez pierwszy tydzień gra jest dostępna w cenie niższej o 10 procent. Bogatsza wersja zawiera nie tylko grę, ale i ścieżkę dźwiękową, cyfrowy artbook, cyfrową mapę świata, sześć tapet na pulpit oraz wywiady z twórcami.

W sklepie gram.pl trwa również tydzień z Daedalic Entertainment. W ramach tej akcji promocyjnej wybrane gry wspomnianego wydawcy są dostępne w niższych cenach (nawet o 75 procent taniej!). Akcja potrwa do 29 stycznia 2014 roku.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
22/01/2014 20:06

Gra jest świetna, od dzisiaj patch do pełnej wersji. Gra jest o wiele dłuższa niż na 40 godzin ponieważ jest trudna i często na najtrudniejszym trzeba odnaleźć taktykę na pokonanie większych przeciwników. Polecam