Blackguards - twórcy gry udostępniają publiczne demo

Paweł Pochowski
2014/01/21 18:00
5
0

Wszyscy nieprzekonani do Blackguards mogą osobiście przetestować pierwszy rozdział i na tej podstawie podjąć decyzję o ewentualnym zakupie całości.

Blackguards - twórcy gry udostępniają publiczne demo

Blackguards jest produkcją, która cały czas się rozwija - Daedalic Entertainment wypuścił grę w formie Early Access na Steam jeszcze w zeszłym roku. Od tego momentu gra jest aktualizowana o kolejne rozdziały, stanowiąc tym samym coraz bardziej kompletny produkt, a aktualnie znajdujemy się dosłownie w przeddzień premiery pełnej wersji, którą zaplanowano na 24. stycznia. Twórcy chcąc przyciągnąć do gry jeszcze więcej graczy poinformowali o udostępnieniu publicznego dema, na które składa się pierwszy rozdział Blackguards.

Co ważne, jeżeli go ukończycie i dojdziecie do wniosku, że z przyjemnością zagralibyście w pełną wersję to będziecie mogli w niej wykorzystać zapisany stan rozgrywki z dema. Zabawy w demie ma starczyć ponoć na od 6 do 8 godzin, co więcej twórcy poinformowali, że podczas tworzenia bohatera gracze będą mogli skorzystać z nowego, eksperckiego kreatora postaci, który pozwala na większą dowolność.

GramTV przedstawia:

Demo Blackguards ma być dostępne na Steam od jutrzejszego dnia. Przygotowano wersję dla Windows oraz Mac. Jeżeli nie potrzebujecie gry w Steamowej wersji - demo już teraz możecie pobrać stąd lub stąd (wersję Macową pobierzecie natomiast tu).

Jeżeli o Blackguards wcześniej nie słyszeliście, śpieszymy z wyjaśnieniem, że to turowe RPG osadzone w świecie The Dark Eye. Gracze wcielają się w wojownika, maga lub łowcę i mają duży wpływ na kształt całej rozgrywki, ponieważ w kluczowych momentach podejmują decyzję oddziałujące na przebieg historii i jej zakończenie. Produkcja oddaje w ich ręce 180 unikatowych, ręcznie malowanych map; pięcioosobowe drużyny, 40 umiejętności oraz 90 zaklęć.

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
21/01/2014 19:17

To będzie cudowny rok dla gatunku RPG. Kocham tury!

Usunięty
Usunięty
21/01/2014 19:15

grę kupiłem w EA i naprawdę świetna co jakiś czas dochodziły kolejne chaptery tworząc kompletną grę.

Usunięty
Usunięty
21/01/2014 19:08

W tym roku opierające się na turach gry przeżywają istny renesans. Oby tak dalej ;)
Trwa Wczytywanie