Kojima sam odsunął się od prac nad Castlevania: Lords of Shadow 2

Patryk Purczyński
2014/01/14 10:35
1
0

O ile Castlevania: Lords of Shadow powstało w asyście Hideo Kojimy, tak z drugą częścią MercurySteam musiało sobie radzić samo. Opowiada o tym producent David Cox.

Kojima sam odsunął się od prac nad Castlevania: Lords of Shadow 2

- Pan Kojima uczestniczył w pracach nad pierwszą częścią, by nadać nam profil, którego bez niego byśmy nie uzyskali - tak udział słynnego projektanta w produkcji Castlevania: Lords of Shadow wspomina na łamach magazynu Play David Cox z MercurySteam. - Gdy pierwsza część się ukazała, stwierdził, że nie będziemy go już potrzebować, a druga część jest dzieckiem, którym sami musimy się zaopiekować - mówi.

- Sądzę, że my też tak to postrzegaliśmy. Byliśmy w pełni przygotowani na wzięcie odpowiedzialności na swoje barki. Jego udział nie był zresztą aż tak duży z punktu widzenia samej produkcji. Pracował bardzo ciężko nad japońską wersją, reżyserią głosów aktorów itp. Pomagał też w podjęciu pewnych technicznych decyzji, ale jego rola ograniczała się bardziej do wspierania nas niż czegokolwiek innego - dodaje David Cox.

GramTV przedstawia:

Czy absencja Hideo Kojimy przy pracach nad Castlevania: Lords of Shadow 2 wpłynie negatywnie na jakość gry? Będziemy mogli się o tym przekonać już 27 lutego.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
14/01/2014 11:42