Perfect World Entertainment rusza na podbój rynku konsolowego

Patryk Purczyński
2013/12/20 11:42
1
0

Nowo utworzony oddział wprowadzi Perfect World Entertainment na rynek konsolowy. Poza pecety trafią dotychczasowe, jak i nowe tytuły firmy. Na razie jest jednak za wcześnie, by mówić o szczegółach.

Perfect World Entertainment rusza na podbój rynku konsolowego

Specjalizująca się w wydawaniu na komputerach gier free-to-play firma Perfect World Entertainment chce śmielej wkroczyć na rynek konsolowy. W tym celu utworzony został specjalny oddział. - Przyglądamy się temu medium by nawiązać lepsze połączenie z graczami - mówi Andrew Brown, menedżer generalny działu wydawniczego Perfect World.

- Szansa pracowania nad projektami nowego typu z developerami z całego świata jest dla nas naprawdę ekscytująca. Jesteśmy pewni co do naszej oferty przygotowywanej dla nowego sektora. Możecie oczekiwać, że Perfect World stanie się poważnym graczem na rynku konsolowym - dodaje Brown.

GramTV przedstawia:

Na razie jest jednak za wcześnie, by mówić o szczegółach. Wiadomo jedynie, że poza pecety mają trafić zarówno dotychczasowe gry z katalogu Perfect World Entertainment, jak i nowe pozycje. Blacklight Retribution już jest dostępne na PS4, ale należy zaznaczyć, że odbyło się to bez udziału wydawcy - producent FPS-a, Zombie Studios, sam zatroszczył się o udostępnienie go na nowej platformie Sony.

W przeszłości Perfect World podejmował już próby wejścia na rynek konsolowy. W produkcji znajdowała się wersja Champions Online na Xboksa 360, ale ostatecznie została ona skasowana.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
20/12/2013 19:08

Konsolowcy, szykujcie portfele...