Nowa odsłona MX vs. ATV w przyszłym roku

Patryk Purczyński
2013/12/20 11:13
0
0

Nordic Games nie bez kozery nabyło prawa do marki MX vs. ATV. Firma zapowiedziała nową odsłonę serii, która powinna ujrzeć światło dzienne w ciągu kilku miesięcy.

Nowa odsłona MX vs. ATV w przyszłym roku

Seria MX vs. ATV już niebawem zostanie przywrócona do świata żywych. Nordic Games zapowiedziało MX vs. ATV Supercross, które ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku na platformach PC, Mac, Linux, PS3 i X360. Gra będzie miała rozmiar tytułu dystrybuowanego drogą cyfrową, ale twórcom zależy na zawarciu jak największej liczby funkcji z wcześniejszych odsłon, włączając w to multiplayer i Motoclub Depot.

Za produkcję odpowiedzialni będą ci sami ludzie, którzy dotąd zajmowali się serią MX vs. ATV. - Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwością współpracy z Nordic Games. Oni doceniają pasję i oddanie, jakie towarzyszą naszemu zespołowi w próbach przywrócenia prawdziwie motocrossowej rozgrywki znanej fanom MX vs. ATV - komplementuje producent wykonawczy Ken George.

GramTV przedstawia:

- Wielu członkom pierwotnego zespołu zależało, by móc kontynuować swoją pasję budowania najbardziej autentycznych off-roadowych wyścigów jakie mogą istnieć. Czas zawieszenia dobiegł końca, zespół znów pracuje nad MX vs. ATV i ma w zanadrzu wielkie rzeczy - dodaje. Trzymamy za słowo.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!