Informacje

Producent serii Train Simulator zmienia nazwę przez zainteresowanie innymi typami symulacji

3 Robert Sawicki

Z dniem dzisiejszym Rail Simulator przestaje oficjalnie istnieć, a samo studio odpowiedzialne za Train Simulator 2014 znane teraz będzie jako Dovetail Games.

Producent serii Train Simulator zmienia nazwę przez zainteresowanie innymi typami symulacji - obrazek 1

W informacji prasowej, rozesłanej do wielu redakcji serwisów traktujących o tematyce gier komputerowych, szef studia Paul Jackson poinformował o zmianie nazwy ekipy z Rail Simulator na Dovetail Games.

Decyzja została uzasadniona chęcią rozwoju na tereny inne niż tylko symulatory pociągów, co ostatecznie wiązało się z koniecznością zmianą nazwy. Informacja mówiła także o filozofii firmy, która obraca się wokół tworzeniu "spokojnych" gier, w które zagrać mógłby "każdy członek rodziny". Sama seria Train Simulator pozostanie jak najbardziej żywa, a jedyną zmianą będzie dodanie kolejnej, jeszcze niezapowiedzianej marki od Dovetail Games.

Co do części o grach przeznaczonych dla każdego członka rodziny - nie jestem pewien, czy każdy z naszych dziadków był kiedykolwiek w pełni gotowy na gry traktujące o pociągach. Spójrzcie tylko na przykład innego tytułu, będącego symulacją maszynisty.

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Strider

Nie mam pojęcia, co na końcu newsa robi ten filmik, ale niosąc kaganek oświaty informuję, że dotyczy on ZUPEŁNIE INNEJ GRY, Trainz Simulator 12. Zupełnie inna gra, zupełnie innej firmy.

Odpowiedz
G ww3pl

> Nie mam pojęcia, co na końcu newsa robi ten filmik, ale niosąc kaganek oświaty informuję,
> że dotyczy on ZUPEŁNIE INNEJ GRY, Trainz Simulator 12. Zupełnie inna gra, zupełnie innej
> firmy.
Doprecyzuję - miałem na myśli gotowość na gatunek jako-tako.

Odpowiedz
player2

Czyli czekamy na nowy symulator farmy

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?