Informacje

Wystartował darmowy weekend z War of the Vikings

6 Mateusz Stanisławski

|AKTUALIZACJA| Rozpoczynający się dzisiaj darmowy weekend jest wyjątkowy – akcją została objęta produkcja, która jeszcze nie doczekała się finalnej premiery i która jest dostępna jedynie w ramach Steam Early Access.

Wystartował darmowy weekend z War of the Vikings - obrazek 1

Jeżeli macie ochotę przetestować War of the Vikings, musicie liczyć się z pobieraniem plików instalacyjnych o rozmiarze około 8 GB. Tytuł powinien już być dostępny w bibliotece każdego użytkownika platformy Steama. Uwaga: jak głoszą oficjalne wymagania sprzętowe, produkcja do działania potrzebuje przynajmniej systemu operacyjnego Windows Vista, 4 GB pamięci RAM oraz karty graficznej na poziomie GeForce’a 560 lub Radeona 6870.

Warto odnotować, że wersja dostępna w ramach darmowego weekendu zawiera już dobra składające się na jeszcze gorącą aktualizację Atgeirr. Gracze mogą więc testować również nowy tryb Conquest oraz areny Sanctuary (TDM, Arena) i Cliff (TDM, Arena, Conquest). Kompletną listę wprowadzonych zmian znajdziecie między innymi w tym miejscu.

Aktualizacja: w ten weekend za darmo można grać również w Sonic & All-Stars Racing Transformed.

6 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Accele

Lol, przecież to się nie różni niczym od Chivlary... Nie rozumiem produkcji takich jak ta, co innego jak masz całe studio, znane na świecie, a produkty trafiają na półki, zawsze jakieś zarobki, ale kiedy chodzi o gry indie, gdzie twój budżet czasem ogranicza się do twojego portfela, takiego typu produkcje są marnowaniem czasu jak i pieniędzy. Proszę zobaczyć ten filmik jeszcze raz. Z wyjątkiem grafiki nie widzę tu ani jednej grafiki, choć może warto nadmienić, że np. strzała strzelona w głowę, tam zostaje (Chivlary), a tu nic nie ma.

Odpowiedz
G Gremo

Po tym co zrobili z War of the Roses nie chce mieć z nimi nic wspólnego... Zwłaszcza że to wygląda po prostu jak mod do WotR. PS jak kolega wyżej nadmienił Chivalry jest o wiele lepszą produkcją - więcej akcji mniej pierdół

Odpowiedz
G Corvus92

> Po tym co zrobili z War of the Roses nie chce mieć z nimi nic wspólnego... Zwłaszcza
> że to wygląda po prostu jak mod do WotR. PS jak kolega wyżej nadmienił Chivalry jest
> o wiele lepszą produkcją - więcej akcji mniej pierdół
Chivalry był lepszy do czasu wprowadzenia patcha z personalizacją postaci etc. etc. po tym grało się tragicznie bo czasami nie wiedziało się czy się bije wroga czy przyjaciela gdzie przy tępie tej gry miało kluczowe znaczenie. Teraz nie wiem jak jest ale jak tego nie po prawili to kaplica.
co To WotV chętnie zagram bo od dłuższego czasu przyglądam się temu projektowi z zaciekawieniem .

Odpowiedz
mtsach

Aktualizacja: w ten weekend za darmo można grać również w Sonic & All-Stars Racing Transformed.

Odpowiedz
calwert

Co za badziew.Szkoda czasu na to.

Odpowiedz
exul87

> Lol, przecież to się nie różni niczym od Chivlary...
Zastanów się, zanim następnym razem zaczniesz pisać bzdury. Ta gra nie ma NIC wspólnego z Chivalry. Inny system walki, inna epoka, inne wszystko. > Nie rozumiem produkcji takich jak
> ta, co innego jak masz całe studio, znane na świecie, a produkty trafiają na półki, zawsze
> jakieś zarobki, ale kiedy chodzi o gry indie, gdzie twój budżet czasem ogranicza się
> do twojego portfela, takiego typu produkcje są marnowaniem czasu jak i pieniędzy.
Jakie indie? Jaki budżet ograniczony do portfela? Czy zadałeś sobie chociaż odrobinę trudu, by dowiedzieć się jakie studio jest odpowiedzialne za WotV? Po raz kolejny błyszczysz niewiedzą, badź głupotą.> Z wyjątkiem grafiki nie widzę tu ani jednej grafiki, choć może warto nadmienić, że np. strzała strzelona w głowę, tam zostaje (Chivlary), a tu nic nie ma
Chyba sam nie wiesz co piszesz. I po raz kolejny piszesz bzdury. Zarówno strzały, noże, toporki jak i wprowadzone we wczorajszej aktualizacji oszczepy do rzucania zostają w ciele ofiary (głowa, noga, tors czy ręka - tam gdzie trafisz), a nawet w tarczy, jeśli skutecznie się nią obronisz.>Po tym co zrobili z War of the Roses nie chce mieć z nimi nic wspólnego... Zwłaszcza że to wygląda po prostu jak mod do WotR.
War of the Roses mi osobiście sie nie podobało. War of the Vikings jest natomiast bardzo dobre. Widać, że Szwedzi odrobili lekcje i wyciągnęli wnioski z poprzedniej produkcji. Ponadto, chciałbym Ci przypomnieć, że gra jest w fazie alpha( i sporo rzeczy zostanie jeszcze wprowadzonych przed oficjalną premierą). Bardzo ważne jest również to, że deweloperzy SŁUCHAJĄ fanów, udzielają się na forach, grają z nami i robią wszystko, żeby usprawnić/polepszyć grę.>PS jak kolega wyżej nadmienił Chivalry jest o wiele lepszą produkcją - więcej akcji mniej pierdół
>Chivalry był lepszy do czasu wprowadzenia patcha z personalizacją postaci etc
Corvus92 zgadzam się z Tobą w 100%. Chivalry BYŁO świetną grą, niestety Torn Banner skutecznie ją spieprzyli wprowadzając kolejne patche. Tak swoją drogą, to w Chiv grało się najlepiej, gdy była jeszcze w fazie beta.>Co za badziew.Szkoda czasu na to.
Za tak kretyńskie, pozbawione jakichkolwiek argumentów komentarze powinny lecieć bany, albo przynajmniej ostrzeżenia.Spędziłem w War of the Vikings już grubo ponad 100 godzin i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest o klasę lepsza niż War of the Roses. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to warto skorzystać z darmowego weekendu. Pamiętajcie jednak, że gra jest wciąż w fazie produkcji i jeszcze wiele się zmieni przed oficjalną premierą.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum