Projektant Civilization 5 opóźnia premierę swojej nowej gry

Patryk Purczyński
2013/12/03 14:28
1
0

Ufundowana na Kickstarterze gra At the Gates zadebiutuje dopiero w 2015 roku. Wcześniej gracze uzyskają jednak dostęp do bety, która będzie regularnie dopieszczana.

Projektant Civilization 5 opóźnia premierę swojej nowej gry

Jon Shafer zdecydował się przełożyć termin wydania At the Gates, swojej strategii turowej, na rok 2015. Pierwotnie sfinansowana za pośrednictwem Kickstartera gra miała zostać udostępniona w połowie przyszłego roku. Życie te plany jednak szybko zweryfikowało. - Koniec końców wszystkim nam zależy na jak najlepszej grze. Nasz zespół będzie dopracowywał AtG tak długo, jak będzie to konieczne - deklaruje Shafer.

Nie oznacza to jednak, że At the Gates pozostanie w całkowitym ukryciu przez kilkanaście miesięcy. - W pierwszych miesiącach 2014 roku udostępnimy wersję beta. Tym samym przerzucimy się na system dopracowywania i podkręcania gry. W tej fazie pozostaniemy przez dłuuuuuugi czas - wyjawia projektant.

GramTV przedstawia:

- Oczywiście AtG mogłoby zostać wypuszczone w pierwotnie planowanym terminie, ale wtedy byłaby to po prostu dobra gra. Czy stałaby się jednak jedną z najlepszych strategii w historii? Prawdopodobnie nie. Dlatego właśnie zdecydowałem się przesunąć premierę na rok 2015 - dodaje.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
04/12/2013 17:27

Mnie bardziej ciekawiłyby informacje o nowym "CiviLizAtioN"