Take Two rejestruje nowy znak towarowy powiązany z Bully

Paweł Pochowski
2013/11/25 14:30
8
0

Nadal brak oficjalnych informacji, ale biorąc pod uwagę jak często mówi się ostatnio o przywróceniu tej serii - coś z marką ewidentnie się dzieje.

Take Two rejestruje nowy znak towarowy powiązany z Bully

Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit - tak nazywa się gra, dla której Take Two zarejestrowało znak towarowy odwołujący się do "gier komputerowych oraz wideo, zawartości cyfrowej pobieranej na PC, gier komputerowych oraz wideo dostępnych w formie cyfrowej" oraz innych, nieokreślonych dóbr dostępnych drogą cyfrową. Załączono także widoczne poniżej logo.

Najbardziej prawdopodobną opcją jest nowa, zremasterowana wersja pierwszego Bully poczyniona z myślą o PC i konsolach nowej generacji, ale to wszystko domysły, ponieważ faktów jeszcze nie poznaliśmy. Choć cały czas mówi się o powrocie Bully, jak dotąd Take Two swoich planów jeszcze nie zdradziło.

GramTV przedstawia:

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
25/11/2013 22:19

Ja robiłem kilka podejść, ale za każdym razem odrzucało mnie słabe sterowanie (tak, używam pada) i optymalizacja, która skutecznie odbiera przyjemność z gry (a komputer mam nie najgorszy).

Usunięty
Usunięty
25/11/2013 20:54

Ciągle odkładam zagranie w Bully, pewnie popełniam duży błąd

Usunięty
Usunięty
25/11/2013 17:08

Do "super mega prawdopodobnych" pomysłów można dodać reboot. Wiecie, Rockstar tworzy milion uniwersów dla jednej gry w zależności od platform na jakie je wydaje.Jeśli to będzie gra na next-geny to może być i nowy bohater, albo ten sam tylko ładniejszy i mniej nudny. Jeśli to gra na tablety to może być i rysunkowy, jak któryś z GTA. Więc możliwości jest wiele.
Trwa Wczytywanie