Felieton

Opowieści z The City - ruszyła nowa seria filmików promujących Thiefa

Patryk Purczyński, 02 listopada 2013 09:48 11

Jest jeden człowiek, który potrafi skraść dosłownie wszystko, wliczając w to własne życie - tak głównego bohatera Thiefa w nowym materiale promocyjnym przedstawia jego jedyny sojusznik w grze, Basso.

Square Enix i Eidos Montreal rozpoczęły nową kampanię promocyjną Thiefa. Ci, którzy liczą na soczyste gameplaye, srogo się zawiodą. Zamiast ujęć z rozgrywki proponuje się nam bowiem nakreślenie sytuacji panującej w mieście, w którym toczy się akcja gry, nazwanym po prostu The City. W pierwszym odcinku głos zabiera Basso, czyli bodaj jedyny bohater, którego Garrett może nazwać swoim sojusznikiem.

Basso opowiada o trudnej sytuacji, w jakiej znalazło się The City: "Miasto umiera - osoba po osobie, kamień po kamieniu. Może jest jednak pewien znany mi człowiek, który potrafiłby odbić kradzieżą swoje własne życie - wszak on potrafi ukraść wszystko. Niektórzy nazywają go mistrzem złodziei, podstępnym draniem. Ja mówię na niego Garrett".

Thief powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach tej i następnej generacji. Premierę wstępnie przewidziano na przyszły rok.

Anthem z nowym trailerem wyjaśniającym początki Legionu Świtu
Book of Demons opuszcza fazę Wczesnego Dostępu
Nadchodzi Unheard - innowacyjna gra detektywistyczna skupiająca się na dźwiękach
Metro Exodus ozłocone; jest nowa data premiery
najnowsze