Informacje

Opowieści z The City - ruszyła nowa seria filmików promujących Thiefa

11

Jest jeden człowiek, który potrafi skraść dosłownie wszystko, wliczając w to własne życie - tak głównego bohatera Thiefa w nowym materiale promocyjnym przedstawia jego jedyny sojusznik w grze, Basso.

Opowieści z The City - ruszyła nowa seria filmików promujących Thiefa - obrazek 1

Square Enix i Eidos Montreal rozpoczęły nową kampanię promocyjną Thiefa. Ci, którzy liczą na soczyste gameplaye, srogo się zawiodą. Zamiast ujęć z rozgrywki proponuje się nam bowiem nakreślenie sytuacji panującej w mieście, w którym toczy się akcja gry, nazwanym po prostu The City. W pierwszym odcinku głos zabiera Basso, czyli bodaj jedyny bohater, którego Garrett może nazwać swoim sojusznikiem.

Basso opowiada o trudnej sytuacji, w jakiej znalazło się The City: "Miasto umiera - osoba po osobie, kamień po kamieniu. Może jest jednak pewien znany mi człowiek, który potrafiłby odbić kradzieżą swoje własne życie - wszak on potrafi ukraść wszystko. Niektórzy nazywają go mistrzem złodziei, podstępnym draniem. Ja mówię na niego Garrett".

Thief powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach tej i następnej generacji. Premierę wstępnie przewidziano na przyszły rok.

11 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Drazok

Dla mnie słabe ...

Odpowiedz
kupapiasku

a dla mnie z podwójnym serem i na cienkim cieście... ach, jak ja uwielbiam tego typu komentarze...

Odpowiedz
Waaazuuup

@Patryk
Garrett nie kradnie tu własnego życia, tylko potrafi skraść(odkraść?) życie miasta(steal back its life), bo typ mówi przecież o Mieście.
Teaserek całkiem fajny, mam nadzieję, że tej gry nie skopią aż tak bardzo jak się na to zanosi.

Odpowiedz
G Drazok

> a dla mnie z podwójnym serem i na cienkim cieście... ach, jak ja uwielbiam tego typu
> komentarze...
Nie lubię sera :IKwestia gustu ...

Odpowiedz
G Eternal101

Hmmm na razie nie powaliło pierwszych thiefów ale zobaczymy jak ukaże się gra albo gameplaye z niej przedpremierowo.

Odpowiedz
Nalfein

Tylko czemu ten trailer ma taki strasznie dzikozachodni posmak?

Odpowiedz
Phobos_s

Mnie się średnio podoba ten zwiastun. Jakoś tak odniosłem wrażenie, że ta kreska też jest na modłę zwiastunów Dishonored... ale może już jestem uprzedzony.

Na grę czekam i liczę, że Eidos nie skopie sprawy. Kupili mnie za sprawą DX:HR ale mam nadzieję, że nie był to jednorazowy strzał i w Thiefie też pokażą, że potrafią robić dobre, klimatyczne skradanki.

Odpowiedz
logray

Gdybym nie wiedział, że to demo do Thief i nie widział kilku ostatnich sekund to pomyślałbym, że to jest fimik do gry o angielskich piratach. Ten głos, ta historia i to miasto. Tylko jo ho ho i butelka rumu brakuje. Zaczynam się bać, że z oryginału tylko tytuł, zawód i imię głównego bohatera zostanie.

Odpowiedz
G Kadaj

> Nie lubię sera :I
Na pal z nim!

Odpowiedz
G Plagasul

A myślicie, że cokolwiek z oryginalnych Thiefów zostanie? Czytałem, że to nawet nie duchowy następca, bo ponownie mamy nacisk na "narrację" - czyli witaj tono filmików, QTE, witajcie liniowe etapy!

Filmik bardzo słaby, do tego ta wulgaryzacja słownictwa... Ja bym tam fanom Thiefa radził trzymać się od tego z dala, bo jeszcze zawału dostaną na widok "duchowego następcy", którego twórcy ponoć oryginały znają i rozumieją bardzo dobrze...

Odpowiedz
G Drazok

> Na pal z nim!
>
>
Okrutnie :pJeśli chodzi o tą grę … poczekamy, zobaczymy … jak zwykle ...

Odpowiedz