InSomnia, czyli sieciowe, taktyczne RPG od niezależnego studia MONO na pierwszym trailerze

Małgorzata Trzyna
2013/10/28 15:27
3
0

Niezależnie studio MONO udostępniło pierwszy zwiastun swej debiutanckiej produkcji zatytułowanej InSomnia. Akcja gry toczy się na wpół opuszczonej stacji kosmicznej, lecącej w kierunku odległej planety, znanej jako Evacuation Point.

Na stacji żyją się potomkowie rasy Normanów – ludzi, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swojej ojczystej planety po wybuchu konfliktu, który pociągnął za sobą katastrofalne skutki i sprawił, że życie na globie stało się niemożliwe. Po kilkuset latach podróży w kosmosie stacja, zwana przez jej mieszkańców Dump (Śmietnik), w znacznym stopniu opustoszała. Twórcy gry zapewniają, że to tajemnicze miejsce jest jedynie zasłoną, za którą kryje się wiele warstw rzeczywistości.

GramTV przedstawia:

InSomnia ma być alternatywą dla wysokobudżetowych gier MMO. Ma być to złożona, sieciowa gra RPG, której akcja toczy się w czasie rzeczywistym. Gracze mogą liczyć na możliwość rozwijania postaci wedle własnego uznania, wyjątkową mechanikę i starannie opracowany świat. MONO rozpoczęło prace nad tym tytułem 18 miesięcy temu i planuje wydanie go na PC w przyszłym roku.

Komentarze
3
Abi_Dalzim
Gramowicz
28/10/2013 21:18

Stacja kosmiczna i takie marnotrastwo miejsca? Już na pierwszy rzut oka coś tu śmierdzi :)

Usunięty
Usunięty
28/10/2013 21:08

Wygląda całkiem ciekawie. Będę musiął mieć na oku.

Usunięty
Usunięty
28/10/2013 19:45

Wygląda ciekawie. Przypomina trochę Planescape Torment w klimatach Fallouta.
Trwa Wczytywanie