Premiera SpellForce II: Demons of the Past opóźniona

Mateusz Stanisławski
2013/10/10 16:35
0
0

Zaledwie trzy tygodnie temu informowaliśmy o nowym dziennym terminie wydania SpellForce II: Demons of the Past, a Nordic Games już aktualizuje te doniesienia. Właśnie ogłoszona obsuwa wyniesie nieco ponad trzy miesiące.

Premiera SpellForce II: Demons of the Past opóźniona

SpellForce II: Demons of the Past trafi do sprzedaży 16 stycznia 2014 przyszłego roku, a nie za dwa tygodnie, jak informowaliśmy w drugiej połowie września. Światowy wydawca produkcji podał, że ekipa deweloperska potrzebuje więcej czasu na doszlifowanie wieloosobowych form zabawy.

– Mieliśmy wybór: albo najpierw wydać tylko tryb dla pojedynczego gracza, a potem udostępnić nowy moduł sieciowy, albo oddać w ręce graczy wszystko za jednym razem. Zdecydowaliśmy się na tę drugą opcję. Naturalnie nie była to łatwa do podjęcia decyzja, ale odzwierciedla nasze standardy, jeśli chodzi o dostarczanie odbiorcom najbardziej kompletnych produkcji. W ten sposób gracze od razu będą mogli cieszyć się z bogatej rozgrywki – powiedział Gennaro Giani z firmy Nordic Games.

GramTV przedstawia:

SpellForce II: Demons of the Past zmierza wyłącznie na komputery osobiste. W sferze fabularnej tytuł będzie kontynuował wątki znane z rozszerzenia Faith in Destiny.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!