Nadchodzi Assassin's Creed Heritage Collection

Piotr Bajda
2013/10/04 14:33

Zbiorcze wydanie pięciu gier wrzuca trzech przodków Desmonda Milesa do jednego pudełka. Lepszej okazji do nadrobienia zaległości z serią chyba nie będzie.

Nadchodzi Assassin's Creed Heritage Collection

Przynajmniej na tym jej etapie, bo marka nigdzie się nie wybiera i dostanie podobne zestawy jeszcze nie raz. W zeszłym roku serwowano już Antologię Assassin's Creed, którą od Heritage Collection odróżniała cena (150 euro na konsolach), spakowanie wszystkich dodatków i fikuśne opakowanie.

Assassin's Creed Heritage Collection rezygnuje z kartonowych fajerwerków i dodatków, kusząc ceną. Zestaw ma trafić jedynie do Europy 8 listopada. Przewidziano wersje dla PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360, całość wyceniono na 40 funtów lub 50 euro. Przyzwoicie.

W skład Heritage Collection wchodzą:

GramTV przedstawia:

  • Assassin's Creed
  • Assassin's Creed 2 Game of the Year Edition (czyli z dodatkami)
  • Assassin's Creed: Brotherhood
  • Assassin's Creed: Revelations
  • Assassin's Creed III

Skusicie się? Czy jest na świecie człowiek zdolny przyjąć tak dużą dawkę asasyńskich doznań w jednej porcji?

Komentarze
18
Usunięty
Usunięty
29/11/2013 17:18

W folderze Lokalizacja dla II części gry nie ma pliku z j.polskim. Na opakowaniu gry jest informacja, że gra ma napisy w j. polskim. Jednak wybór j. polskiego podczas instalacji nie jest możliwy. Można coś z tym zrobić?

Usunięty
Usunięty
20/11/2013 21:38

W sklepie gram.pl w punkcie wersja językowa jest napisane: w całości po angielsku. Czy ktoś doinformowany mógłby to potwierdzić lub dementować? Cena wydaje się dla mnie atrakcyjna gdyż w Assassynów jeszcze nie grałem. Niemniej, angielskim posługuję się na tyle rzadko, że - uwzględniając rozbudowany wątek fabularny - przyjemniej grałoby mi się w wersję z tłumaczeniem choćby w wersji kinowej. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Sanders-sama
Gramowicz
05/10/2013 11:45
Dnia 05.10.2013 o 08:20, Henrar napisał:

Zbiorcze wydanie wszystkich gier serii w normalnym pudełku, w miarę normalnej cenie (bo Anthology jednak tanie nie było) dla ludzi, którzy chcą zacząć swoją przygodę z serią. Nie, to totalnie nie ma sensu.

Oj, czemu ja miałem to przeczucie że prędzej czy później się znowu do mnie doczepisz...Wiem, wiem... Lubisz sobie czasem ludzi pozaczepiać i podyskutować, nie?Jeżeli dla ciebie kupowanie gier bez wszystkich dodatków jest z sensem to gratuluję toku myślenia.
Trwa Wczytywanie