Informacje

The Raven - Legacy of a Master Thief w wersji cyfrowej taniej o 20 proc. w sklepie gram.pl!

0 gram.pl

Z okazji premiery trzeciego odcinka The Raven - Legacy of a Master Thief przeceniamy zarówno edycję podstawową tego tytułu, jak i Digital Deluxe, które kosztują odpowiednio 63,90 zł i 79,90 zł. Promocja trwa do 1 października 2013 roku.

The Raven - Legacy of a Master Thief w wersji cyfrowej taniej o 20 proc. w sklepie gram.pl! - obrazek 1

The Raven - Legacy of a Master Thief to detektywistyczna przygodówka z interfejsem point and click, której akcja rozgrywa się w 1964 roku na terenie Londynu. Z tamtejszego muzeum skradziono starożytny artefakt, Oczy Sfinksa, a na miejscu zbrodni znaleziono krucze pióro. Cztery lata wcześniej takie same znaki pozostawiał po sobie inny przestępca (tytułowy Kruk), którego w końcu udało się schwytać. Co łączy obie sprawy? Czy odpowiada za nie te sama osoba? Czy może ktoś próbuje naśladować Kruka?

W skład The Raven - Legacy of a Master Thief - Digital Deluxe wchodzi nie tylko przepustka, która umożliwia zagranie we wszystkie trzy epizody gry (znajduje się ona również w edycji podstawowej), ale także ścieżka dźwiękowa, książeczka w formie cyfrowej, broszurka w formie cyfrowej na temat kulis powstawania gry, papierowy model maski do wydrukowania i plakat do wydrukowania.

Najnowsze
Lubisz nas?