Free-to-play RPG Ghosts 'n Goblins Online zmierza na PC, zobacz trailery

Małgorzata Trzyna
2013/09/18 14:05

Ghosts 'n Goblins Online powstaje w południowokoreańskim studiu Seed9. Jest to gra free-to-play, łącząca cechy MMORPG i platformówki, w którą można zarówno zagrać solo, jak i w trybie współpracy ze znajomymi.

Ghosts 'n Goblins Online charakteryzuje się znacznie ulepszoną grafiką w porównaniu z poprzednimi odsłonami. Bohaterowie potrafią bardzo wysoko skakać i wykonywać różnorodne, efektowne ataki. Gracze mogą zaprosić do wspólnej zabawy przyjaciół lub zdobywać nowych znajomych w miasteczkach, by wraz z nimi przemierzać dungeony i sekretne poziomy.

GramTV przedstawia:

Twórcy gry zapewniają także, że osoby, które tęsknią za poziomem trudności z oryginalnego Ghosts 'n Goblins, nie zawiodą się. Specjalnie dla nich przygotowano Demonic Dimension, czyli tryb, w którym wystarczy dać się trafić dwa razy, by zginąć. W ten sposób najlepsi gracze będą mogli stawić czoła tak samo trudnym wyzwaniom, jak kiedyś.

Prócz trybu single-player/kooperacji, gra zaoferuje także możliwość zmierzenia się z innymi graczami w trybie PvP, w potyczkach 3 na 3 lub 1 na 1.

Komentarze
4
kupapiasku
Gramowicz
18/09/2013 19:56

Do przejścia, do przejścia, ale nie powiem... trzeba się było namęczyć http://www.youtube.com/watch?v=94Y6y1MOoEo :D

infernis4
Gramowicz
18/09/2013 17:19

Pamiętam jak grałem w to na ZX Spectrum, potem na amidze to były czasy, ale bez nieśmirtelności gra była nie do przejścia.

Szmaragd
Gramowicz
18/09/2013 17:18

Czy będzie wydanie w pełnej polskiej wersji językowej na PC i wydaniu pudełkowym na platformie Steam i też będzie wydane z orginalnym Ghosts ''n Goblins Online na jednej płycie, ja też czekam tą czaderską grę.

porckypizgus
Gramowicz
18/09/2013 16:40

Zapowiada się czadersko, ja czekam.