Pierwsze spojrzenie na model zniszczeń w Next Car Game

Mateusz Stanisławski
2013/09/13 14:37

Twórcy Next Car Game udostępnili pierwszy odcinek serii materiałów wideo, ukazujących poszczególne składowe produkcji. Na początek to, co fani cyklu FlatOut lubią najbardziej: model zniszczeń.

Pierwsze spojrzenie na model zniszczeń w Next Car Game

Możliwości usprawnionego silnika ROMU zostały na razie zaprezentowane w lokacji testowej, ale rezultaty poszczególnych eksperymentów już teraz cieszą oczy. Gładka maska pojazdu zamienia się w harmonijkę chyba w jeszcze bardziej realistyczny sposób niż w grach z serii FlatOut.

„Zajrzyj za kulisy produkcji Next Car Game od studia Bugbear i zobacz nasze sesje testowe modelu zniszczeń. Całość cały czas jest rozwijana, ale już teraz sprawia masę radości i mamy nadzieję, że i Wy świetnie będziecie się bawić.” – piszą twórcy.

GramTV przedstawia:

Materiał wideo znajdziecie poniżej. Przypominamy, że produkcja – zmierzająca wyłącznie na komputery osobiste – od kilku dni jest dostępna na platformie Steam Greenlight. Widzieliście już najświeższą porcję screenów?

Komentarze
12
Usunięty
Usunięty
14/09/2013 12:15

Przeciez Carmageddon mial o wiele lepszy ;D

Fang
Gramowicz
14/09/2013 09:01

Ja chce nowego Carmagedona na tym silniku :D

Usunięty
Usunięty
13/09/2013 17:51

Uee, znowu spodziwalem sie cudow a tu Burnoutowa harmonijka i tuzin oderwanych fragmentow auta rodem z pierwszego Motorstorma na ps3. Wciaz malo przekonujace, ale lepsze to niz nic;@Morgul ogarnij sie -_-
Trwa Wczytywanie