Marvel Heroes z nową, grywalną postacią, poziomami trudności, lokacją i zmianami w mechanice

Małgorzata Trzyna
2013/09/06 16:30

Gazillion Entertainment ogłosiło wydanie aktualizacji 1.2 do free-to-play MMORPG Marvel Heroes, wprowadzającej możliwość wcielenia się w Emmę Frost, wybór poziomu trudności i nie tylko...

Marvel Heroes z nową, grywalną postacią, poziomami trudności, lokacją i zmianami w mechanice

Aktualizacja 1.2 do Marvel Heroes wprowadza:

  • nową, grywalną postać – Emmę Frost, posiadającą umiejętność telepatii, kontroli umysłu czy przemiany w organiczny diament
  • poziomy trudności (Normalny, Heroiczny – odblokowywany po pokonaniu Doctora Dooma i Super Heroiczny – odblokowywany po pokonaniu Doctora Dooma na poziomie Heroicznym), dzięki którym najlepsi gracze będą mogli spróbować swych sił w najtrudniejszych wyzwaniach
  • lokację startową Queens Bank Heist, gdzie na graczy czeka spotkanie z cieszącą się złą sławą Black Cat
  • zmiany w mechanice gry – ulepszony system obrony, nowe, unikatowe przedmioty i relikty, nowe artefakty, poprawę wydajności gry, zwiększenie ilości zdobywanego doświadczenia, skalowanie mocy i wiele więcej.

GramTV przedstawia:

Pełną listę zmian znajdziecie na stronie marvelheroes.com, zaś poniżej - wideo prezentujące umiejętności Emmy Frost. Klienta gry można pobrać ze strony marvelheroes.com lub za pośrednictwem platformy Steam.

Komentarze
18
Usunięty
Usunięty
07/09/2013 09:30

Skiny bezpośrednio nie mają żadnego bonusu - używając craftingu można im go dać. I można to bez problemu zrobić na podstawowym skinie.

Usunięty
Usunięty
07/09/2013 09:30

Skiny bezpośrednio nie mają żadnego bonusu - używając craftingu można im go dać. I można to bez problemu zrobić na podstawowym skinie.

Usunięty
Usunięty
06/09/2013 21:19

> > Czy ktoś w to grający może mi powiedzieć czy da się w to grać typowo F2P tzn da> się wszystko> > odblokować bez wydawania prawdziwej kasy, czy są jacyś bohaterowie których trzeba> zakupić.> > I czy warto dać tej grze szansę (głównie jako fan marvela boję się o jakiegoś większego>> > rape''a na postaciach :P ), oraz czy poprawili różnorodność rozgrywki (przy okazji> recki> > na gramie pisali że każdą postacią się gra prawie identycznie).> Da się grać typowo F2P - jedynie niektórych kostiumów dla postaci nie da się zdobyć w> grze (ale są one czysto wizualne a do tego jednak większość da się zdobyć :P ).> Imo warto dać tej grze szansę - cały czas coś poprawiają, a odnośnie różnorodności rozgrywki> to też jest lepiej no i nowa postać, Emma, jest jak najbardziej różnorodna.> Co do rape''a na postaciach to ci nie powiem - Marvela lubie i mniej więcej się orientuję> co i jak, jednak jakimś specjalnym fanem nie jestem więc nic nie zauważyłem :P1, czy 2 skiny mają bonusy ponoć. I tak lepiej niż Marvel: AVengers Alliance, który zrobił się typowym P2W. Szkoda, bo spędziłem rok intensywnego grania, nim przerwałem.
Trwa Wczytywanie