Bungie: Destiny może przebić Halo, zasiąść u boku Gwiezdnych wojen

Patryk Purczyński
2013/08/28 09:15
4
0

Twórcy Destiny poprzeczkę swemu nowemu projektowi zawieszają na wysokości, jaką są w stanie przeskoczyć tylko najwybitniejsi. Czy nowa marka Bungie osiądzie w panteonie tych najsłynniejszych?

Bungie: Destiny może przebić Halo, zasiąść u boku Gwiezdnych wojen

- Lubimy opowiadać wielkie historie i chcemy wstawić Destiny na tę samą półkę, na której stoją Władca Pierścieni, Harry Potter czy Gwiezdne wojny - mówi Pete Parsons, dyrektor ds. operacyjnych w studiu Bungie. - Mieliśmy okazję już to zaobserwować na przykładzie Halo - przypomina.

- Jesteśmy niezwykle dumni z tego, co udało nam się osiągnąć w przypadku Halo. Jestem przekonany, że z Destiny dokonamy tej sztuki ponownie, być może nawet na skalę, której nie udało się osiągnąć nawet Halo. Ekscytuje mnie to, że już przed laty rozmawialiśmy z przedstawicielami Activision, a oni w pełni uwierzyli w naszą wizję. Właśnie dlatego to partnerstwo tak bardzo nam się podoba. Ci ludzie od podszewki znają wielki biznes. Nieustannie to udowadniają - dodaje Parsons.

GramTV przedstawia:

Czy Destiny rzeczywiście odniesie sukces na skalę, o jakiej mówi przedstawiciel Bungie? O tym przekonamy się dopiero po premierze gry, a ta wstępnie ustalona jest na przyszły rok.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
28/08/2013 12:43

Wątpie, żeby stworzyć coś epickiego moim zdaniem MUSI być jakiś główny charyzmatyczny bohater. Halo miało Master Chiefa a w Destiny będą biegać jakieś "OWN3r`y" czy inne "PR0gAm3ry" bez pewnie żadnej osobistej historii. Ale to się jeszcze zobaczy.

Usunięty
Usunięty
28/08/2013 11:04

Lubie bungie, lubie halo, wiec i teraz im kibicuje. A co wyjdzie to sie okaze.

Usunięty
Usunięty
28/08/2013 10:46

> Myślę, że żadne mmo z multibohaterami ratującymi świat nie pobije epickości Hejlo.No ja myślę odwrotnie, od 1 zapowiedzi Destiny jest grą w której pokładam największe nadzieje na nadchodzące lata, po pewnym zmarnowaniu marki TES
Trwa Wczytywanie