Co nowego dla abonentów PlayStation Plus we wrześniu?

Adam "Harpen" Berlik
2013/08/22 13:35

Poza trzecią częścią Assassin's Creed, rzecz jasna, gdyż obecność tej gry w ofercie potwierdzono na początku tygodnia podczas konferencji Sony na gamescomie.

Co nowego dla abonentów PlayStation Plus we wrześniu?

Najbliższa aktualizacja Kolekcji Gier od Zaraz nastąpi 28 sierpnia – poinformowało Sony. Wówczas w usłudze pojawią się Assassin's Creed III, The Jak and Daxter Trilogy i Stealth Inc: A Clone In The Dark na PlayStation 3 oraz Urban Trial Freestyle i New Little King’s Story na PlayStation Vita.

Tego samego dnia z usługi zniknie pięć innych gier. Do 28 sierpnia w PlayStation Plus dostępne będą: Need for Speed Most Wanted, ICO and Shadow of the Colossus HD Collection oraz Demon's Souls na PlayStation 3, a także LEGO Lord of the Rings i When Vikings Attack na PlayStation Vita.

GramTV przedstawia:

Ponadto Sony przypomina, że abonenci PlayStation Plus mają dostęp do bety Killzone: Mercenary oraz dema gry Puppeteer.

Komentarze
11
Usunięty
Usunięty
22/08/2013 17:15

Też macie wrażenie, że Sony z tym ACIII zrobiło to typowo, żeby utrzeć nosa Microsoftowi z ich szumnie zapowiadanym ACII w usłudze Gold ? :D

Moooras
Gramowicz
22/08/2013 16:57

Niech to szlag. A miesiąc temu dałbym sobie obie ręce odrąbać, że Ubisoft nie odda tak łatwo swojej kaczki znoszącej złote jaja. I dlatego kupiłem to na cdp.pl za niecałe 4 dychy! >:(Chyba niechcący właśnie zmniejszyli sobie sprzedaż Black Flags :P

Usunięty
Usunięty
22/08/2013 16:18

Jedni dostają AC3, inni zaś AC2 trochę smutne :P
Trwa Wczytywanie