Informacje

FlatOut spotyka Mashed - zapowiedziano szalone wyścigi Gas Guzzlers Extreme

5 Mateusz Stanisławski

Studio Gamepires postanowiło rozbudować markę Gas Guzzlers. Szykujcie się na jeszcze większą niż w Combat Carnage dawkę szaleństwa podczas dewastatorskich wyścigów uzbrojonych aut.

FlatOut spotyka Mashed - zapowiedziano szalone wyścigi Gas Guzzlers Extreme - obrazek 1

Naczelne mechanizmy rozgrywki nie ulegną większej metamorfozie – ponownie dostaniemy napakowane akcją wyścigi podbajerowanych fur, tyle że oferujące znacznie więcej zawartości. Autorzy obiecują między innymi ulepszony model zniszczeń, ponad 40 tras (łącznie „200 mil asfaltu i piaszczystych nawierzchni”), 12 broni, siedem środowisk, 18 samochodów z rozbudowanymi opcjami dostosowywania, multum power-upów oraz wystarczający na 12 godzin tryb dla pojedynczego gracza.

Poza tym w menu znajdziemy osiem form zabawy z innymi użytkownikami (także LAN). Nie zabraknie zarówno klasycznych wyścigów, jak i zmagań typu Deathmatch czy Capture the flag. Warto też odnotować, że w ramach multiplayera gracze będą mogli formować czteroosobowe zespoły.

– Naszym celem jest stworzenie innowacyjnej produkcji traktującej o walkach pojazdów, która będzie wyróżniać się na tle innych tego typu gier. Fani gatunku razem z przyjaciółmi będą mogli uczestniczyć w potyczkach, tworzyć własne frakcje i rzucać wyzwania innym klanom – powiedział Tomislav Pongrac ze studia Gamepires.

Gas Guzzlers Extreme zostanie wydany przez firmę Iceberg Interactive. Gra doczeka się zarówno wydania pudełkowego, jak i cyfrowego (Steam; będą osiągnięcia, zapis stanu rozgrywki w chmurze oraz wsparcie dla Big Picture i Trading Cards). Premiera jest zaplanowana na październik 2013 roku. Poniżej znajdziecie pierwsze screeny i zwiastun.

5 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Malevyn

destrukcja otoczenia ?

Odpowiedz
G hans_olo

"Mashed"? "Interstate 76" prędzej.

Odpowiedz
Amiga4ever

Nieźle. Nigdy za dużo tego typu gier, choć ja i tak mam wciąż nadzieję na prawdziwa kontynuacje FlatOuta

Odpowiedz
G Tom_pl

Zapowiada się bardzo obiecująco.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?