Twórcy Firefall przepraszają za problemy trapiące betę; są pierwsze poprawki

Mateusz Stanisławski
2013/08/03 23:59
3
0

Trudności z logowaniem, craftingiem, zaliczaniem samouczka czy kursowaniem dropshipów to tylko niektóre z problemów, z którymi właśnie uporali się twórcy Firefall.

Twórcy Firefall przepraszają za problemy trapiące betę; są pierwsze poprawki

W pierwszej fazie betatestów Firefalla – które wystartowały w pierwszej połowie lipca – nie wszystko działało tak, jak należy, czego nie ukrywa Mark Kern, szef Red 5 Studios, w otwartym liście do społeczności. „Jesteśmy Wam winni przeprosiny. Kiedy 9 lipca wystartowały przedpremierowe rozgrywki, nasze serwery zostały przeciążone. (...) To jest nasza wina i bierzemy za to pełną odpowiedzialność.

Pierwszy etap betatestów miał nam dać pojęcie na temat tego, jak nasz system radzi sobie z obciążeniami. Liczba graczy była tak duża, że ze spokojem cel został osiągnięty. Podjęliśmy wiele kroków, by system potrafił obsłużyć wszystkich zainteresowanych. Nadal mamy wiele do pracy, ale obecnie sporo funkcji i usług działa tak, jak należy.” – czytamy.

GramTV przedstawia:

Nade wszystko uporano się ze szwankującym logowaniem (nie zostaniemy już przywitani errorem 503), blokowaniem się postaci na etapie samouczka, nieregularnym kursowaniem dropshipów oraz problemami z dostępem do nowych obszarów. Co ciekawe, do gry dodano tutoriale w formie wideo, które objaśniają funkcje garażów.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
04/08/2013 13:41

Skoro gram i chce przechodzic dalej, to nawet w becie szlag mnei trafia, jezeli postęp mojej postaci blokuje niemozliwosc wykonania questu, bo pani x nie chce mi dac czegos, co kupilem za mozolnie zarobiona walute, albo wycraftowania itemu, bo blokuje sie "drukarka" - kto gra, ten wie, o co kaman, lub gdy nie moge otworzyc menu ekwipunku albo znika mi polowa pasku akcji na dole ekranu - slawna piątka z mlotem do wydobywani surowcow i musze sie wylogowywac co 5 minut na nowo! ;d Na szczescie faktycznie jeden z kolejnych patchy naprawil bledy.

TobiAlex
Gramowicz
04/08/2013 01:16

> Eee skoro to jest beta to po co przepraszają? Przecież do tego właśnie beta jest.To jest open beta, czyli de facto release. W dodatku większość błędów, które są obecnie, to błędy, które wcześniej zostały wyeliminowane.

Usunięty
Usunięty
04/08/2013 00:54

Eee skoro to jest beta to po co przepraszają? Przecież do tego właśnie beta jest.
Trwa Wczytywanie