gamescom 2013: Ubisoft z bogatym line-upem. Będzie zapowiedź nowej next-genowej marki!

Mateusz Stanisławski
2013/08/01 19:31

Ubisoft oficjalnie przedstawił swoje plany na tegoroczne targi gamescom. Reprezentanci takich serii, jak Might & Magic, Assassin’s Creed, Splinter Cell czy Rayman robią swoje, ale to nie wszystko, co ma w zanadrzu francuska firma.

gamescom 2013: Ubisoft z bogatym line-upem. Będzie zapowiedź nowej next-genowej marki!

Zanim przejdziemy do pełnej rozpiski, odnotujmy, że Ubisoft „podzieli się podczas targów pierwszymi szczegółami na temat nowej next-genowej marki, która obecnie znajduje się w produkcji”. Na E3 mieliśmy prezentację świetnie zapowiadającego się MMO The Division, teraz apetyty są chyba jeszcze większe. Firma również potwierdziła, że każdy zwiedzający będzie mógł zagrać we wszystkie tytuły z line-upu, także te zmierzające na konsole PlayStation 4 i Xbox One.


Line-up Ubisoftu na targi gamescom 2013:

GramTV przedstawia:

Przypominamy, że targi w Kolonii wystartują 21 sierpnia i potrwają do 25 sierpnia. Ostatnio line-up na tę imprezę ujawniły między innymi firmy Konami i 1C Company.

Komentarze
12
Usunięty
Usunięty
02/08/2013 00:56
Dnia 01.08.2013 o 23:50, kesik93 napisał:

> I właśnie przez takich ludzi jak Ty wciskają nam różnorakie badziewie pokroju Uplay i > GfWL. Nie porównuj nawet tego syfiastego Uplaya do dobrego GfWL!

GfWL jak i Uplay to syf, gdy próbowałem przez to badziewie (GfWL ) uruchomić Batmana to myślałem że mnie furia z nieba strzeli, musiałem na koncie offline grać.PROCTON Jak odpowiadasz klikaj przycisk "iodpowiedz", po 2 jeżeli bawi cię logowanie się do GfWL po 50 x żeby sobie zagrać w ulubioną grę to Have fun bro. Po 2 Steam nie lepszy, gram w borderlands z ziomkiem i nagle jebs "gra została odłączona od usługi steam" -.-

Usunięty
Usunięty
01/08/2013 23:50

> I właśnie przez takich ludzi jak Ty wciskają nam różnorakie badziewie pokroju Uplay i> GfWL.Nie porównuj nawet tego syfiastego Uplaya do dobrego GfWL!

Mati-PL1993
Gramowicz
01/08/2013 22:29

> i co na pc nie będzie tej nowej marki?Określenie następna generacja nie tyczy się tylko konsol. Może być następna generacja gier, następna generacja gier (ich poziomu złożoności) itd. Ogólnie rzecz biorąc jeśli mówi się o kolejnej generacji czegokolwiek to to coś przeważnie jest wyraźnie i znacząco lepsze od starszej wersji. Po prostu jakiś przełom, więc określenie nie wyklucza w żaden sposób PC''tów. :PMam nadzieję że ten tytuł faktycznie będzie tak next-genowy jak np. Watch Dogs czy The Devision.Pozdrawiam
Trwa Wczytywanie