Men of War: Assault Squad 2 w produkcji. Pierwsze screeny i szczegóły

Mateusz Stanisławski
2013/07/29 10:52
5
0

Rosyjski wydawca 1C Company oficjalnie zapowiedział drugą odsłonę podserii Assault Squad (Oddział Szturmowy). Wiemy, jakie nowości produkcja zaoferuje w sferze zarówno kampanii dla pojedynczego gracza, jak i trybów wieloosobowych.

Men of War: Assault Squad 2 w produkcji. Pierwsze screeny i szczegóły

Według pierwszych informacji w Men of War: Assault Squad 2, nad którym pracują ekipy Digitalmindsoft i Best Way, pojawią się nowe misje typu skirmish, podczas których gracz „weźmie udział w ekstremalnych starciach czołgów i skrajnie niebezpiecznych cichych misjach snajperskich”. Warstwa sieciowa produkcji zaserwuje świeże mapy dedykowane pojedynkom 1v1 i 4v4 oraz nowy tryb 8v8, przeznaczony do najbardziej spektakularnych potyczek. Co-op będzie wspierał maksymalnie ośmiu graczy.

Twórcy obiecują pięć frakcji i zróżnicowane pola bitew – zarówno w Europie, jak i północnej Afryce. „Dwójka” to również szereg uśmiechodajnych nowinek natury czysto technicznej. Możemy się spodziewać odświeżonej warstwy graficzno-dźwiękowej (w tej kwestii twórcy ponoć w dużej mierze bazują na opiniach graczy), wsparcia dla procesorów wielordzeniowych, bez liku poprawek w interfejsie i sztucznej inteligencji oraz aktualizacji pojazdów i ekwipunków żołnierzy.

GramTV przedstawia:

Gra pojawi się wyłącznie na komputerach osobistych w IV kwartale bieżącego roku. Tytuł będzie sprzężony z platformą Steam – pojawią się takie funkcje, jak matchmaking, Workshop czy zapis stanu rozgrywki w chmurze.

Przypominamy przy tym, że studio Digitalmindsoft cały czas pracuje nad Call to Arms, które rzuci nas na współczesne pola bitew. Tutaj znajdziecie jeden z gameplayów z wersji alpha gry. Poniżej zaś pierwsza porcja screenów prezentująca właśnie zapowiedzianego Men of War: Assault Squad 2.

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
03/08/2013 02:15

Każda strategia jest "taktyczna".Jakby seria ta nie była świetna, to mimo wszystko nadal jest tylko specyficznym, ale jednak zręcznościowym klikfestem.

Usunięty
Usunięty
03/08/2013 00:31

> Długo i namiętnie. Jedna z nielicznych zręcznościowych strategii, która jest grywalna.Jeśli jest to strategia zręcznościowa to Call of Duty to symulator pola walki :D Seria Men of War to typowe Tactical RTS. Nie twierdzę, że najlepsze, ale jedne z lepszych i na pewno inne niż wszystkie pozostałe :)To tak nawiasem ;)

Usunięty
Usunięty
29/07/2013 15:34

Długo i namiętnie.Jedna z nielicznych zręcznościowych strategii, która jest grywalna.
Trwa Wczytywanie