Action-RPG The Dark Eye - Demonicon zadebiutuje na pecetach w październiku

Mateusz Stanisławski
2013/07/25 17:20

Nareszcie coś się ruszyło w kwestii wydania The Dark Eye – Demonicon. Poznaliśmy nie tylko przybliżone daty premiery poszczególnych wersji, ale również otrzymaliśmy projekt okładki i świeżą porcję screenów.

Wygląda na to, że po szeregu obsuw nareszcie dojdzie do premiery trzecioosobowego action-RPG-a The Dark Eye – Demonicon. Przynajmniej jego pecetowej wersji – ta według najnowszych ustaleń trafi do sprzedaży pod koniec października bieżącego roku. Firma Kalypso Media potwierdziła także, że cały czas trwają prace również nad edycjami dedykowanym konsolom PlayStation 3 i Xbox 360, ale do ich debiutu dojdzie najwcześniej w przyszłym roku.

Za omawianą produkcję odpowiada studio Noumena, które obiecuje klimatyczną narrację, napakowane akcją pojedynki, unikatowy system czarów oraz szereg zadań w dobrze znanej fanom tytułowego uniwersum Aventurii. Z poziomu tego wpisu możecie przyjrzeć się nowym screenom promującym The Dark Eye – Demonicon. Wydawca dodatkowo zaprezentował odświeżony projekt okładki gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
CAPTAINCOMMANDO
Gramowicz
25/07/2013 19:00

http://www.youtube.com/watch?v=Bwn7cFiJa7MGameplay.

Sanders-sama
Gramowicz
25/07/2013 18:12

Hmmm... Grałem w oba Drakensangi ale o tym pierwsze słyszę... Pewnie sprawdzę, bo w poprzednie grało mi się dobrze.

Oxva
Gramowicz
25/07/2013 18:06

Nie mam wielkich oczekiwań co do tego tytułu. Sprawdzę ze względu na uniwersum.Liczę na produkcję poprawną, może się pozytywnie zaskoczę.