Gameloft pracuje nad grą Thor: The Dark World

Piotr Bajda
2013/07/23 11:50
1
0

Premierze nowego filmu z bohaterem Marvela musi towarzyszyć growa adaptacja. Gra Thor: The Dark World (do Polski film trafi jako Thor: Mroczny świat) jest dziełem specjalistów od mobilnych produkcji, studia Gameloft. Słowa kluczowe? Hack 'n' slash, free to play.

Gameloft pracuje nad grą Thor: The Dark World

Żeby uniknąć wszelkich wątpliwość koprodukcję Marvela i Gameloftu ochrzczono Thor: The Dark World - The Official Game. Ażeby nikt nie zastanawiał się czy to na pewno oficjalna gra Thor: Mroczny świat.

Na razie ze światem podzielono się jedynie teaserem, który - o dziwo - pokazuje więcej rozgrywki niż wiele pełnoprawnych zwiastunów.

GramTV przedstawia:

Thor: The Dark World to hack 'n' slash z popularnym bohaterem i znanym ze srebrnego ekranu mięsem armatnim. Zdecydowano się na model free to play, więc bóg piorunów odwiedzi nasze komórki i tablety za darmo. Kiedy? Thor: Mroczny świat trafi do kin z końcem października, więc towarzyszącej mu gry należy wypatrywać w tym samym okresie.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
23/07/2013 12:16

Jak na Grę która powstaje przy filmie o tym samym tytule to o dziwo na pierwszym filmiku nie prezentuje się tak źle... choć 2 batman to nie będzie :)