Niepewna przyszłość RPG-a Chaos Chronicles. Premiera jednak nie odbędzie się latem

Mateusz Stanisławski
2013/07/21 20:30
4
0

|AKTUALIZACJA| Sprawa jest poważna, bo jeżeli twórcom Chaos Chronicles nie uda się wkrótce znaleźć nowego wydawcy (lub dogadać z obecnym), gra może nigdy nie ujrzeć światła dziennego.

Niepewna przyszłość RPG-a Chaos Chronicles. Premiera jednak nie odbędzie się latem

„Obecna niejasna sytuacja Chaos Chronicles to wyłącznie pokłosie konfliktu pomiędzy nami a firmą bitComposer Games. Na tę chwilę dokończenie i wydanie gry jest niepewne. Nasze ostatnie starania, by porozumieć się z wydawcą, nic nie pomogły; jesteśmy zawiedzeni, że nie usłyszeliśmy od niego właściwie niczego po naprawdę długim, konstruktywnym spotkaniu.” – napisał przedstawiciel studia deweloperskiego Coreplay na oficjalnym forum internetowym produkcji.

„Pewne jest to, że gra nie trafi do sprzedaży tego lata, ponieważ wcześniej w tym roku bitComposer Games wstrzymało produkcję na mocy prawnego nakazu (który później został wycofany). Następne tygodnie będą kluczowe, jeśli chodzi o to, czy gra w ogóle ujrzy światło dzienne.” – dodano.

GramTV przedstawia:

Materiały poświęcone oldskulowemu Chaos Chronicles spotkały się z ciepłym przyjęciem, wystarczy zresztą spojrzeć na Wasze komentarze pod pierwszym gameplay trailerem. W tym klasycznym RPG-u – oferującym zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i tryby wieloosobowe – starcia mają zostać oparte na turach. Dla przypomnienia prezentujemy garść screenów z gry.

Aktualizacja: fani przygotowali petycję do firmy BitComposer Games z prośbą, by prace nad grą były kontynuowane. Dziękujemy użytkownikowi Dermi za informację.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
22/07/2013 09:39
Dnia 22.07.2013 o 08:40, mtsach napisał:

> Jest i petycja do bitComposera: http://www.change.org/petitions/bitcomposer-fans-petition-for-coreplay-s-chaos-chronicles-to-be-completed-as-originally-intended > > Tak, wiem, jak są traktowane internetowe petycje, ale spróbować w końcu nie zaszkodzi. > Z Dark Souls przecież wyszło ;) Dzięki za cynka, news zaktualizowany.

Nie ma za co, trzeba dbać o turowe cRPGi, bo tak mało ich robią ;)

mtsach
Gramowicz
22/07/2013 08:40

> Jest i petycja do bitComposera: http://www.change.org/petitions/bitcomposer-fans-petition-for-coreplay-s-chaos-chronicles-to-be-completed-as-originally-intended>> Tak, wiem, jak są traktowane internetowe petycje, ale spróbować w końcu nie zaszkodzi.> Z Dark Souls przecież wyszło ;)Dzięki za cynka, news zaktualizowany.

Usunięty
Usunięty
22/07/2013 08:33

Jest i petycja do bitComposera: http://www.change.org/petitions/bitcomposer-fans-petition-for-coreplay-s-chaos-chronicles-to-be-completed-as-originally-intendedTak, wiem, jak są traktowane internetowe petycje, ale spróbować w końcu nie zaszkodzi. Z Dark Souls przecież wyszło ;)
Trwa Wczytywanie