Zapowiedziano Stasis Interrupted, finałowe DLC do Aliens: Colonial Marines

Mateusz Stanisławski
2013/07/20 21:31

Anonsów prosto od Gearbox Software ciąg dalszy – po zapowiedziach nowej zawartości do Borderlands 2 oraz odświeżonych wersji gier z serii Homeworld przychodzi pora na krótką prezentację ostatniego rozszerzenia do Aliens: Colonial Marines.

Zapowiedziano Stasis Interrupted, finałowe DLC do Aliens: Colonial Marines

„Finałowa odsłona dodatkowej zawartości do Aliens: Colonial Marines, zatytułowana Stasis Interrupted, przedstawia, co działo się z Hicksem pomiędzy epizodami Aliens i Alien 3 z perspektywy trzech różnych bohaterów.” – brzmi opis DLC. Na podstawie szczątkowego opisu zakładamy, że akcja rozszerzenia będzie rozgrywać się na pokładzie statku kosmicznego Legato, rzecz jasna pełnego żądnych naszej krwi przeciwników.

Dodatek, wyposażony również w porcję świeżych osiągnięć/trofeów, zadebiutuje 23 lipca na pecetach i konsolach Xbox 360, a dzień później – także na PlayStation 3. Posiadacze przepustki Season Pass, która obejmuje łącznie cztery DLC, dostaną Stasis Interrupted za darmo. Cena rozszerzenia przy zakupie indywidualnym nie jest jeszcze znana.

GramTV przedstawia:

Komentarze
10
Usunięty
Usunięty
21/07/2013 19:13

> A jak postanowili rozwiązać kwestię naprawy gry ? :>Co tam gre naprawiać, DLC wydawać i kasę trzepać to jest to.

Usunięty
Usunięty
21/07/2013 12:53

Gra jest skopana i naprawdę nie warto wydawać pieniędzy na te DLC.

Usunięty
Usunięty
21/07/2013 12:22

> A jak postanowili rozwiązać kwestię naprawy gry ? :>niby dodawali lepsze tekstury ale gra jest szpetna jedyną metodą aby wyglądała w miarę ok i pozbycie się bugów. Napisać grę od nowa a to jest niemozliwe
Trwa Wczytywanie