Informacje

Traveller's Tales i Warner Bros. zapowiadają LEGO Movie Videogame

6 Mateusz Stanisławski

LEGO Movie Videogame kolejnym reprezentantem serii popularnych gier zręcznościowych. Tytuł, przygotowywany z myślą także o konsolach następnej generacji, będzie bazował na fabule filmu The LEGO Movie, który trafi do kin w przyszłym roku.

Traveller's Tales i Warner Bros. zapowiadają LEGO Movie Videogame - obrazek 1

W LEGO Movie Videogame gracze wcielą się w Emmeta. Ludzik przypadkowo został uznany za jedynego przedstawiciela klockowego świata, który może pokonać złego tyrana. W ramach głównej przygody spotkamy ponad 90 bohaterów i trafimy do 15 lokacji. „Gracze będą mogli kolekcjonować instruktażowe materiały LEGO i dzięki nim przygotowywać specjalne zestawy konstrukcyjne, a także wykorzystać ogromną moc Master Builders, by budować niezwykłe obiekty.” – czytamy w opisie produkcji.

Jak to bywa w przypadku gier z serii LEGO, lista docelowych platform sprzętowych jest naprawdę długa – gra zawita na pecetach, mniejszych konsolkach Vita i 3DS, a także PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksach 360, Xboksach One i w końcu Wii U. Premiera produkcji jest zaplanowana na 2014 rok (mniej więcej w okolicy debiutu The LEGO Movie, który powinien się odbyć w lutym przyszłego roku). Poniżej pierwsza porcja screenów promujących tytuł.

6 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G maggit

To dopiero metaprodukt... Gra na temat filmu na temat zabawek.

Odpowiedz
G Kraju

To się nazywa biznes. Nie dość, że robią film, do tego na jej podstawie grę, to jeszcze wyjdzie tona różnych zabawek, gadżetów, pewnie nawet film będzie promowany w płatkach śniadaniowych (u nas raczej nie). Nie wspominając już o samych zestawach LEGO na podstawie filmu. Przyszły rok będzie rekordowy dla LEGO.

Odpowiedz
G Zdzichacz

> To się nazywa biznes. Nie dość, że robią film, do tego na jej podstawie grę, to jeszcze
> wyjdzie tona różnych zabawek, gadżetów, pewnie nawet film będzie promowany w płatkach
> śniadaniowych (u nas raczej nie). Nie wspominając już o samych zestawach LEGO na podstawie
> filmu. Przyszły rok będzie rekordowy dla LEGO.
Lego na podstawie filmu, który jest na podstawie Lego. Niezły marketing.

Nie ogarniam czemu to się tak nazywa. Nie lepiej nazwać "Lego The Game"?

Odpowiedz
G gorzalka

> To dopiero metaprodukt... Gra na temat filmu na temat zabawek.

Jeśli będzie trzymać poziom poprzednich części to z pewnością będzie świetne :P Taka prawda, gry od LEGO zawsze są bardzo dobre, zabawne i przyjemne, a jak wszyscy wiemy to zawsze idzie w parze ze sprzedażą. :)

Odpowiedz
Jbl

Zgadzam się z przedmówcą, jak gra utrzyma poziom poprzednich to biorę w ciemno. Trzeba poczekać na jakiś gameplay i wszystko będzie wiadomo.

Ostatnie gry zapewniły dużo dobrej rozgrywki i to na dodatek w "kanapowym co-op" który jest super :)

Odpowiedz
G Ring5

> Nie ogarniam czemu to się tak nazywa. Nie lepiej nazwać "Lego The Game"?
Poniewaz nie jest to osobna produkcja, lecz egranizacja filmu.Co do samej produkcji, to jestem bardzo ciekawy, jak to wyjdzie. Trailer filmu mnie wprasowal w sciane, sadzac po nim, zapowiada sie kawal niezlej rozrywki. Jesli gra by mu dorownywala mogloby byc ciekawie :)

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?