Hity Bethesdy grywalne na QuakeConie

Patryk Purczyński
2013/07/12 15:25
4
0

QuakeCon 2013 przyniesie obecnym tam graczom moc atrakcji. Szczegóły podała dziś Bethesda, która od czterech lat jest właścicielem id Software, pierwotnego organizatora imprezy.

Hity Bethesdy grywalne na QuakeConie

The Elder Scrolls Online, Wolfenstein: The New Order, The Evil Within oraz The Brigmore Witches, drugie fabularne DLC do Dishonored, to tytuły, w które będą mogli zagrać fani obecni na tegorocznym QuakeConie. Oprócz tego przemówienie wygłosi John Carmack, a panele dyskusyjne poprowadzą Raphael Colantonio, Ricardo Bare i Seth Shain.

W przypadku MMO autorstwa Zenimax Online Studios nie jest to jedyna szansa na zapoznanie się z rozgrywką - niedawno ekipa rozesłała nowe zaproszenia na beta-testy TES Online. Wszystkie z wymienionych gier powinny zadebiutować w tym roku. Na razie najmniej wiadomo o kolejnym rozszerzeniu Dishonored. The Brigmore Witches skonkluduje opowieść z perspektywy Dauda.

GramTV przedstawia:

QuakeCon 2013 odbędzie się w dniach 1-4 sierpnia w Dallas.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
12/07/2013 16:18

Jezeli kolejna czesc dooma ma przypominac poprzednia czesc to ja podziekuje.Co innego Quake, to to bym z checia zobaczyl.

Usunięty
Usunięty
12/07/2013 16:14

Doom był przynajmniej oficjalnie zapowiedziany, a co z Quakiem? T_T

Usunięty
Usunięty
12/07/2013 16:09

Jedyną grą której nie mogę się doczekać z wypisanych w newsie jest Wolfenstein: The New Order.Kadaj Ten Doom 4 wychodzi sporo ładnych latek i wyjść nie może :D.
Trwa Wczytywanie