Informacje

10-minutowy gameplay Splinter Cell: Blacklist osadzony w Chicago

7 Robert Sawicki

Mnóstwo skradania się i mało bajerowania egzekucjami powinno nieco poprawić Wam humor.

Ubisoft opublikował gameplay "American Consumption", przedstawiający pierwszy atak Czwartego Eszelonu (ugh) na amerykańskie ziemie. Gameplay dalej jest pełen oznaczania wrogów, efektownych egzekucji i innych bajerów wprowadzonych w Conviction, ale widać, że twórcy postarali się o dość wymagające poziomy dla tych, którzy chcą przejść przez całą grę kompletnie niezauważeni.

Do wykorzystania będzie całe mnóstwo gadżetów ułatwiających rozgrywkę dla leniwych ale, co chyba najważniejsze, powróciła możliwość przenoszenia ciał. Nie licząc zmienionego głosu Fishera, przy odrobinie chęci chyba mogli grać w to w podobnym stylu, co przy Chaos Theory i Double Agent, a wiele więcej od Splinter Cella nie wymagam. Sama gra sprawia wrażenie dostosowanej zarówno pod osoby, które płakały ze szczęścia przy szybkim SC: Conviction, jak i tych, które łkały ze smutku, "bo Ubisoft zniszczyło im serię".

Premiera ma nastąpić 23 sierpnia na platformach PC, PlayStation 3, Wii U i Xbox 360.

Swoją drogą, polecam zwrócić uwagę na "tu tu tu" w 02:30 filmu. W końcu życie opiera się na małych radościach.

7 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Blain08

Sam Fisher jest jak Solid Snake :D Im starszy tym szybszy, zwinniejszy, silniejszy i co raz bardziej objebany bajerami :D

Odpowiedz
G rammi

Ależ mu ten głos nie pasuje to głowa mała. Gdy odzywał się Michael to aż ciarki po plecach przechodziły. Poza tym kosa w serducho i rozpoczyna przesłuchanie? Mateńko kochana.
Do dziś pamiętam świetną kwestię z Chaos Theory gdzie przesłuchując wroga Sam pyta "Jakiej amunicji używacie?". na to bandzior "puść mnie to ci pokażę" :)

Odpowiedz
Cysiek11

Wygląda prawie identycznie jak Conviction, głos Sama dużo słabszy niż w poprzednich częściach, ponownie brak możliwości przenoszenia ciał oraz głupoty w stylu wbijania kolesiowi noża w serce jako sposób na wyciągnięcie informacji. Póki co mi się nie podoba. Zawiodłem się.

Odpowiedz
G ww3pl

> Wygląda prawie identycznie jak Conviction, głos Sama dużo słabszy niż w poprzednich częściach,
> ponownie brak możliwości przenoszenia ciał oraz głupoty w stylu wbijania kolesiowi noża
> w serce jako sposób na wyciągnięcie informacji. Póki co mi się nie podoba. Zawiodłem
> się.
... jeez, czytaj newsy albo chociaż oglądaj gameplaye. Ciała można przenosić, o czym informują też zapowiedzi z innych serwisów.

Odpowiedz
diabolo20

I tak jest to jeden wielki Shit gdzie wymagania będą na poziomie radeona 6950 a wygląd z 2008 roku

Odpowiedz
G Muradin_07

Mi tam się podoba. Jakoś nie widzę w tej części SC jakiegoś wielkiego problemu. Noszenie ciał? Toć większość usypiałem tak, że za mną raczej nikt nie chodził i tego nie odkrywał. Może dwa czy trzy razy podczas grania w każdą z części z tego korzystałem tak w stu procentach. Dobrze, że są kamerki - przyklejki i inne gażety, które były we wcześniejszych SC.

Odpowiedz
pz_leo

Mniejsza o nowy ekwipunek (nowy nóż, smg i tp.), udziwniony system rozwoju Sama F (na żywca z R6 Vegas 2, z podziałem xp zależnie od tego czy po cichu, z przytupem lub full auto) oby tylko nie zawalili optymalizacji jak na premierę Conviction.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?