News

Epic Games pracuje nad grą z zupełnie nowego gatunku

Paweł Pochowski, 05.07.2013 18:45 6

Firma chętnie zatrudni nowych pracowników do prac nad "nieujawnioną, nastawioną na rywalizację sieciową grą akcji, umożliwiającą graczowi rozwój oraz wyposażoną w system dynamicznej ekonomii"...

Jeśli nic z tego nie rozumiecie - nie przejmujcie się. Epic potwierdził serwisowi VG247.com, że prace nad taką produkcją faktycznie trwają. Jednak, jak zaznaczają twórcy, jest to coś zupełnie nowego, co nie do końca pasuje do żadnego z dotychczas rozróżnianych gatunków gier. Gra została opisana jako naprawdę Epicka, jednak twórcy na ten moment odmówili podania o niej więcej szczegółów.

Małą podpowiedzią mogą być wymagania stawiane przez studio. Idealny kandydat powinien mieć w swoim CV doświadczenie w pracach nad grami MMO, RPG, RTS lub strzelankami. Gdyby tak więc zebrać wszystko to razem, wyszło by, że będzie to... strategiczna, sieciowa gra akcji z elementami RPG? Nie wiem, co dokładnie i w jaki sposób zaplanowano sobie w Epic Games, ale trzeba przyznać, że faktycznie jest to niezwykłe i interesujące połączenie. Czekamy na więcej szczegółów w tym temacie.

najnowsze