News

Premiera Trackmania 2 Valley ustalona na przyszły tydzień

Mateusz Stanisławski, 28.06.2013 10:40 0

Nadeo i Ubisoft nie zwalniają tempa – zaledwie kilka dni temu światło dzienne ujrzała Trackmania 2 Stadium, a teraz otrzymujemy potwierdzenie, że już w pierwszym tygodniu lipca zadebiutuje odsłona o podtytule Valley.

„Po wielu latach produkcji Trackmania 2 Valley jest już prawie gotowa. Gra dołączy do rodziny ManiaPlanet 4 lipca i będzie dostępna zarówno na Steamie, jak i z poziomu oficjalnej witryny sieciowej serii.” – czytamy w komunikacie wystosowanym przez twórców.

– Jako że nad Valley i Stadium pracowaliśmy jednocześnie, produkcje zostały ukończone w mniej więcej tym samym terminie. Mogliśmy opóźnić premierę jednego z tych tytułów, ale – myśląc o graczach, którzy w wakacje mają więcej wolnego czasu – uznaliśmy, że lepiej będzie wydać oba tak szybko, jak to możliwe – powiedział Florent Castelnerac, założyciel studia Nadeo.

Według twórców Valley to „całkowicie świeży kierunek” dla serii. Najistotniejszą składową wprowadzonych zmian ma być nowy, rajdowy model jazdy. Nabywcy będą mogli się cieszyć z aż 65 nieznanych wcześniej tras.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.