Informacje

Aion 4.0 jeszcze w czerwcu. W drodze nowe klasy postaci, obszary i nie tylko

7 Mateusz Stanisławski

Kolejna potężna aktualizacja do MMO Aion zbliża się wielkimi krokami. Premiera patcha 4.0 odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, tym bardziej więc warto rzucić okiem na nowe szczegóły i grafiki.

Aion 4.0 jeszcze w czerwcu. W drodze nowe klasy postaci, obszary i nie tylko - obrazek 1

Firma Gameforge potwierdziła, że Aion zostanie wyposażony w łatkę 4.0 jeszcze w tym miesiącu. Obecnie trwają już tylko prace lokalizacyjne. – Gra tak obfita w różnego rodzaju teksty wymaga oczywiście sporych nakładów pracy przy procesie lokalizacji, nie wspominając nawet o wymaganiach technicznych względem każdego kraju. Naszym priorytetem jest udostępnienie gry wszystkim graczom jednocześnie w ich rodzimych językach, w najlepszej jakości – powiedział Volker Boenigk z ekipy deweloperskiej.

Aktualizacja przyniesie ze sobą przede wszystkim dwie nowe klasy postaci: atakującego za pomocą rewolwerów i dział eterowych inżyniera oraz artystę, który na podorędziu będzie miał rozmaite instrumenty strunowe. Patch 4.0 to także zwiększenie maksymalnego poziomu postaci do 65, nowe obszary wokół Katalam z sześcioma instancjami oraz szereg atrakcji – w tym twierdze i bazy – dla miłośników zmagań typu PvP. O świeżych animacjach postaci czy też liftingu interfejsu nie wspominając.

Konkretną datę premiery łatki powinniśmy poznać na przestrzeni paru następnych dni. Z poziomu tego wpisu możecie przyjrzeć się nowym grafikom promującym aktualizację 4.0.

7 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G TobiAlex

Mówisz o wersji amerykańskiej a nie europejskiej. Ta dróga, dzięki "genialnemu" Gameforgowi zawita dopiero w sierpniu...

Odpowiedz
Phoenixpl

Klasa "Artysta" jest zywcem wycieta z Rifta..;/

Odpowiedz
KMyL

@TobiAlex "drUga" ;P

Odpowiedz
G Mysurek

Miałem ochotę zagrać w Aiona ale wszędzie piszą, że ma mały świat gry...

Odpowiedz
Shinigami

Można dodać, że gra opiera się w znacznej mierze na botach ;)

Odpowiedz
Jeffero

> Miałem ochotę zagrać w Aiona ale wszędzie piszą, że ma mały świat gry...

Mały świat to nie problem - gorsze jest to, że nawet w takim małym świecie jest bardzo mało graczy...

Odpowiedz
Ultramegamen

Teraz ma wyjść w sierpniu, a założę się, że albo przeniosą znowu termin, albo będzie failstart z multum bugów, lagów. Gra nawet fajna, spędziłem sporo czasu w niej. Niestety momentem początku końca mojej przygody z AIONem jak i sporej liczy graczy, było przejęcie AIONa przez game"FAIL"forge. Wystarczy poczytać opinie o tej firmie. Gameforge najgorszy wydawca EU.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?