Kup dwa tytuły z serii Dobra Gra i zgarnij trzeci za 5 zł w sklepie gram.pl!

gram.pl
2013/06/20 19:35
10
0

Czerwiec obfituje nie tylko w komary, ale i promocje na gram.pl. Tym razem przy zakupie trzech pozycji z katalogu Dobra Gra w naszym sklepie, za ostatnią zapłacicie tylko piątaka. Kto zgadnie z jakiej okazji?

Cóż, każdy powód do ogłoszenia promocji jest dobry, ale w tym akurat przypadku chodzi o debiut kolejnych produkcji w barwach Dobrej Gry. Od dziś w charakterystycznym czerwonym pudełku kupić możecie Death Rally, Mad Riders i Jagged Alliance: Back in Action. Wszystkie trzy tytuły znalazły się również wśród dwudziestki, która objęta została naszą ofertą specjalną. Pełną listę znajdziecie poniżej.

Promocja potrwa do 7 lipca. Nie zapominajcie też, że wciąż trwa przecena gier z serii Gra o Tron i wybranych tytułów od Take-Two.

Komentarze
10
CharonPL
Gramowicz
21/06/2013 08:33
Dnia 21.06.2013 o 08:23, Dared00 napisał:

> A więc promo świetne - polegające na podniesieniu bazowej ceny produktów. Gratuluję. ...huh? Przecież Dobra Gra zawsze kosztowała 19,99 zł.

19.99 to jest sugerowana cena Techlandu.Jak zobaczyłem tutaj 19.90, to od razu mi się lampka zapaliła, że gramowa cena dotychczas wynosiła 17.99... Sprawdziłem w swojej historii zamówień, bo brałem jakiś czas temu dwie pozycje z serii (w kwietniu), gdy nie było żadnego promo, i okazało się, że wówczas rzeczywiście płaciłem 17.99 za sztukę.

Dared00
Gramowicz
21/06/2013 08:23
Dnia 20.06.2013 o 23:34, CharonPL napisał:

A więc promo świetne - polegające na podniesieniu bazowej ceny produktów. Gratuluję.

...huh? Przecież Dobra Gra zawsze kosztowała 19,99 zł.

CharonPL
Gramowicz
20/06/2013 23:34

Czy mi się zdaje, czy dotychczasowa cena gier z serii to było 17,99 zamiast 19,90?Ok, sprawdziłem w historii zamówień - nie zdaje mi się...A więc promo świetne - polegające na podniesieniu bazowej ceny produktów. Gratuluję.Ja rozumiem, że "kup 2, a trzecia za 5 zeta" brzmi lepiej niż "kup 2, a trzecia za pół ceny", ale to jest jawne *****. Od razu mogliście podnieść cenę do 22,49. Wtedy "kup 2, trzecia gratis" brzmiałoby jeszcze lepiej.Smutno się robi, gdy się widzi takie praktyki.

Makoko
Gramowicz
20/06/2013 22:30

Kurcze a ja jakiś czas temu kupiłem CoJ i To the Moon, cóż życzę żeby inni skorzystali z tej promocji, bo tytuły które ja zakupiłem są prześwietne :)

bogus2020
Gramowicz
20/06/2013 21:47

Ja ukończyłem przedwczoraj to the moon z tej serii, no i naprawdę trzeba przyznać, że to gierka o naprawdę dobrej fabule, dobrych dialogach, żartach i ze świetną muzyką, gameplay jest rzeczywiście taki tam, ale naprawdę to nie przeszkadza. 4-5 h "obcowania ze sztuką".

Moooras
Gramowicz
20/06/2013 20:51

Promocja rodem z Empika: KUP 3 FILMY I ZAPŁAĆ 19,99 (małymi literami) za każdy z nich. No ale lepsze to niż nic...

Zdzichacz
Gramowicz
20/06/2013 20:50

> > > Wziąłbym duet Call of Juarez, ale co do tego dobrać?> > Może To the Moon?>> Też o tym myślałem. Podobno świetna?Jeśli lubisz taki typ gier, to jest świetna. Dialogi i muzyka grają tam największą rolę. Rozgrywka czasami kuleje. Ogólnie to polecam.

barth89
Gramowicz
20/06/2013 20:37
Dnia 20.06.2013 o 20:31, Zdzichacz napisał:

> Wziąłbym duet Call of Juarez, ale co do tego dobrać? Może To the Moon?

Też o tym myślałem. Podobno świetna?

Zdzichacz
Gramowicz
20/06/2013 20:31

> Wziąłbym duet Call of Juarez, ale co do tego dobrać?Może To the Moon?

barth89
Gramowicz
20/06/2013 20:28

Wziąłbym duet Call of Juarez, ale co do tego dobrać?