E3 2013: Kolejny trailer Civilization V: Brave New World. Na tapecie dyplomacja

Patryk Purczyński
2013/06/15 12:29
9
0

Dyplomacja odgrywa niepoślednią rolę w grach z serii Civilization. Nie inaczej będzie w dodatku do "piątki", Nowy wspaniały świat, o czym przekonuje nas zwiastun z targów E3.

E3 2013: Kolejny trailer Civilization V: Brave New World. Na tapecie dyplomacja

Światowy Kongres i dyplomacja - to motyw przewodni najnowszego trailera z fragmentami rozgrywki z Civilization V: Brave New World, zaprezentowanego przez 2K Games. Rezolucje zmieniające oblicze rozgrywki, nakładanie sankcji na niepokornych partnerów i proponowanie międzynarodowej współpracy, mianowanie delegatów, rola, jaką odgrywają dyplomaci - to wszystko przedstawia poniższy materiał.

Nie jest to jedyny zwiastun dodatku do Civ 5, jaki Take-Two zaprezentowało w ostatnim okresie. Wcześniej mieliśmy okazję podziwiać materiał, w którym skupiono się na handlu. Jeśli interesuje Was Nowy wspaniały świat (pod taką nazwą rozszerzenie ukaże się w Polsce), rzućcie także okiem na pierwsze wrażenia, sporządzone przez Myszastego.

GramTV przedstawia:

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
17/06/2013 16:38

> Niech mnie ktoś poratuje bo się już pogubiłem z tymi edycjami CIV 5 wyjdzie jakaś edycja> w której będzie wszystko czy trzeba każdy kawałek po kolei ??Aktualnie to możesz kupić w sumie 3 edycje: zwykłą, GOTY i Gold.GOTY zawiera podstawkę + bajery typu scenariusze i dodatkowe cywilizacje.Gold zawiera podstawkę, bajery i dodatek Bogowie i Królowie.

Usunięty
Usunięty
17/06/2013 09:19

czemu warszawka jest stolicą, skoro tron Kazimierza Wielkiego był na Wawelu

LuQano
Gramowicz
17/06/2013 08:17

Czemu w filmiku zrzucają atom na Warszawę tzn na słoiki xD




Trwa Wczytywanie