NBA 2K14 ogłoszone. Znamy platformy, datę premiery i gwiazdę z okładki

Patryk Purczyński
2013/06/07 11:36
1
0

2K Sports podzieliło się podstawowymi informacjami dotyczącymi najnowszej odsłony swojej koszykarskiej serii, NBA 2K14. Z okładki pudełka spoglądać na nas będzie sam "Król".

NBA 2K14 ogłoszone. Znamy platformy, datę premiery i gwiazdę z okładki

NBA 2K14 zadebiutuje na PC*, Xboksie 360, Xboksie One, PlayStation 3 i PlayStation 4 - ogłosili przedstawiciele 2K Sports. Z całą pewnością gra nie będzie dostępna na Wii U. - Podjęliśmy decyzję, że najlepiej będzie wykorzystać nasze zasoby do stworzenia naprawdę, ale to naprawdę niesamowitej gry na konsole obecnej i następnej generacji - tłumaczy Jason Argent.

Datę premiery, przynajmniej dla pecetów i konsol obecnej generacji, wyznaczono na 1 października. Zdradzono ponadto, że gwiazdą z okładki będzie popularny "The King", LeBron James, finalista NBA z trzech ostatnich lat z drużyną Miami Heat. Skrzydłowy drużyny z Florydy promuje NBA 2K14 na dwóch krótkich spotach. W jednym z nich towarzyszy mu znany komentator Steve Kerr.

GramTV przedstawia:

*W pierwotnej wersji podawaliśmy, że nie wiadomo, czy gra pojawi się na komputerach - serwis GameSpot w ogóle o niej bowiem nie wspomniał. Polygon już wymienia PC w gronie platform docelowych. Na potwierdzenie zdjęcie okładki.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
07/06/2013 14:22

Czyli wychodzi na to że PC dostanie wersje starą. A miało być tak łatwe przekładanie gier na next geny na PC!!!