Deathmatch Village, czyli konsolowa wersja Soldata, już ukończona - gra zostanie pokazana na E3

Małgorzata Trzyna
2013/06/07 21:50
4
0

Deathmatch Village będzie jedną z pierwszych gier free-to-play na konsole. Prace nad tym tytułem zostały już ukończone i możemy oczekiwać, że gra już wkrótce zadebiutuje na PS3 i PS Vita.

Deathmatch Village, czyli konsolowa wersja Soldata, już ukończona - gra zostanie pokazana na E3

Patrząc na teaser Deathmatch Village trudno oprzeć się wrażeniu, że to konsolowa wersja Soldata – jest to gra 2D, łącząca cechy platformówki i strzelanki. Różnica polega na tym, że Soldat zabawny nie był, a Deathmatch Village aż kipi radością – wystarczy spojrzeć na zabawne postacie i posłuchać wesołej muzyki, które zwiastują masę uciechy podczas gry.

GramTV przedstawia:

Firmie Sony spodobał się pomysł Freeky Games i Bloober Team, postanowiła zatem zaprezentować tę grę podczas nadchodzących targów E3, które odbędą się w przyszłym tygodniu w Los Angeles. Dla polskiego rynku gier jest to bezprecedensowe wydarzenie. Podczas targów odwiedzający będą mieli okazję zagrać w Deathmatch Village i przekonać się, ile frajdy zaoferuje gra. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia teasera, przygotowanego specjalnie z myślą o polskich graczach, który zostanie zaprezentowany za oceanem dopiero w przyszłym tygodniu.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
08/06/2013 11:59

Fajny artwork w stylu plakatu kinowego Mrocznego Rycerza. :)

Usunięty
Usunięty
08/06/2013 10:33

Przecież Soldat był zabawny, a muzykę miał świetną, a to tutaj wygląda jak prima aprilisowy żart...

Usunięty
Usunięty
07/06/2013 23:08

Eeee, gdzie to ma przypominać mojego kochanego Soldata? O.o
Trwa Wczytywanie