Felieton

Castlevania Lords of Shadow: Ultimate Edition zapowiedziane na PC!

Małgorzata Trzyna, 05 czerwca 2013 18:45 36

Konami zapowiedziało, że Castlevania: Lords of Shadow zostanie wydana w sierpniu w edycji Ultimate na PC. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna oraz galerii!

Akcja gry toczy się w realiach, w których mroczne siły spowijają Ziemię. Sojuszowi ludzi z niebem zagraża potężna, zła moc – tytułowi Lordowie Cienia. Po zniszczonym świecie błąkają się dusze umarłych, które nie mogą zaznać spokoju, a potwory sieją chaos i spustoszenie wśród żywych. Gracze wcielą się w Gabriela Belmonta, członka Bractwa Światła, którego zadaniem jest chronić niewinnych przed nadnaturalnymi siłami.Ukochana żona Gabriela ginie, a jej dusza zostaje uwięziona na wieczność. Zawieszona między życiem a śmiercią, potrafi dostrzec straszliwą prawdę i prowadzi męża ku jego przeznaczeniu, mając nadzieję na ocalenie świata.

Castlevania: Lords of Shadow: Ultimate Edition będzie składać się z podstawowej wersji gry oraz dwóch dodatków – Reverie i Resurrection. Gracze mogą liczyć na grafikę w jakości HD oraz na liczbę klatek na sekundę nie spadającą poniżej 60, jeśli ich sprzęt będzie spełniał zalecane wymagania. W grze ma pojawić się nowy wątek fabularny, misje poboczne, broń, umiejętności i walki z bossami. W Castlevania: Lords of Shadow przemierzymy gotyckie ruiny, mroczne zamki, zniszczone lasy i skute lodem lokacje, gdzie znajdziemy wiele tajnych miejsc zawierających przedmioty, które z pewnością pomogą w wypełnieniu misji.

Castlevania: Lords of Shadow: Ultimate Edition będzie dostępne w wersji cyfrowej od 27 sierpnia (na Steamie), natomiast wersja pudełkowa ukaże się 30 sierpnia.

SpellForce 3 dostanie samodzielny dodatek, Soul Harvest
Święta we Frostpunku. Darmowy dodatek Opowieść Wigilijna już dostępny
Invasion Machine - strategia osadzona w czasach współczesnych ukaże się w przyszłym roku w Early Access
Kingdom Hearts III z nowym trailerem. Przygotowania do finalnej walki trwają
najnowsze