Informacje

Rocznica premiery Diablo III uczczona premiami do zdobywanego doświadczenia i znajdywania magicznych przedmiotów

34 Małgorzata Trzyna

Blizzard przygotował na pierwsze urodziny Diablo III rozmaite atrakcje, ale szczególnie ucieszą się ci, którzy chcieliby awansować szybciej i zdobywać lepsze przedmioty. Akcja zakończy się 21 maja.

Rocznica premiery Diablo III uczczona premiami do zdobywanego doświadczenia i znajdywania magicznych przedmiotów - obrazek 1
Diablo III

- Gracze, którzy między 15 a 21 maja zalogują się, aby bronić Sanktuarium, otrzymają 25% premii do znajdowania magicznych przedmiotów oraz doświadczenia – piszą przedstawiciele Blizzarda na oficjalnej stronie Diablo III. – Wzmocnienie jest dostępne wyłącznie po zalogowaniu się do gry, ale będzie dostępne dla wszystkich postaci oraz skumuluje się z innymi, podobnymi premiami — premia do punktów doświadczenia będzie kumulować się poprzez przemnożenie, a premia do znajdywania przedmiotów magicznych będzie mogła przekroczyć limit 300%!

Po wprowadzeniu aktualizacji 1.0.8 można uzyskać dodatkowy bonus do znajdywania magicznych przedmiotów, złota i doświadczenia, grając z innymi osobami w drużynie. Premia za każdego dodatkowego gracza wynosi 10%, a maksymalnie można uzyskać 30%, zabijając potwory wspólnie z trzema innymi osobami. Ponieważ w tym przypadku również można przekroczyć limit 300% w przypadku magicznych przedmiotów, w połączeniu z urodzinowym eventem można cieszyć się naprawdę sporym bonusem.

Diablo III, które zadebiutowało rok temu na PC, okazało się jednym z najlepiej sprzedających się tytułów na tę platformę. Gra zostanie wydana także na PS3 i PS4, ale dokładna data jej premiery nie została jeszcze wyznaczona.

34 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G LESZ3u

Taaa, a ja sesję mam.

Odpowiedz
G Paddy_Lary

price drop maybe?

Odpowiedz
G Rizzan

Eh, czas na kolejne wypociny płaczków i hejterów, że 140zł za grę to za dużo oraz, że PoE i T2 wgniatają D3 w ziemię.

Odpowiedz
G Maciej2801

jakoś wczoraj grałem i różnic w zwiększeniu dropa nie zauważyłem

Odpowiedz
G Revan91

Różnic w dropie nie ma, bo to wszystko RNG, kolega się zalogował i na pierwszym potworze dostał legendarny przedmiot, ja oczyściłem pół aktu 2 i nic dobrego nie spadło.
Fakt faktem, po 1.0.8 bonus jest duży, na MP5 mam 628% bonus xp.

Odpowiedz
Ravena

Wszystko to jest bardzo fajne ze strony Blizza tyle że co z tego jak system wypadania przedmiotów dalej jest zepsuty? Co z tego, że będę miała cały eq żółtych itemków, skoro to będą śmieci? Przedmioty niby mają poziom 60-63 a dmg od nich masakrycznie niski, jakby to był lvl 20. Ja nie gram dużo już teraz (nie mam czasu) a moje postacie mają może z 6 lvl mistrzowski. W tym momencie nawet nie czuję tej radości jak wypadnie jakaś legenda bo w moim przypadku (3 legendy miałam ) to był crap totalny. Co jeszcze ... AH. Obecnie nie jestem w stanie sama nic wydropić(za mało gram po prostu) a ceny na AH (teraz już kilkanaście milionów-do miliardów) też są masakryczne. Bo ja nie mam zamiaru wydawać kasy na golda dlatego też nie mogę się zaopatrzyć w dobry sprzęt. Czemu nie ma trybu offline? Jak na początku się cieszyłam D3 to teraz już nawet nie chce mi się w to grać. I nie ma różnorodnośći w ogóle (jako przykład DH:wszyscy zaopatrują się w mantykorę) Nie żałuję wydanej kasy ale Blizz musi naprawić ten problem jak najszybciej. Już nie wspominając, że bardzo brakuje mi run, szafirów, diamentów, czaszek, kostki horadrimów... Poza tym gra jest ok. Trzymam kciuki za Blizza i mam nadzieję kiedyś znowu grać offline...

Odpowiedz
EmperorKaligula

> Wszystko to jest bardzo fajne ze strony Blizza tyle że co z tego jak system wypadania
> przedmiotów dalej jest zepsuty?
jak full random dla kazdego moze byc zly ? O.obez tego Ci na wyzszych mp juz dawno by zalali gold AH topowym sprzetem za grosze i gra by sie doslownie skonczyla.> a ceny na AH (teraz już
> kilkanaście milionów-do miliardów) też są masakryczne.
sprzet by farmic przyzwoite mp kosztuje grosze, ale okay...

Odpowiedz
G nVid

Grosze? Naucz mnie :)

Odpowiedz
Aludra

Fajnie się biega z +1000% exp gain XD

Odpowiedz
G leszeq

> jak full random dla kazdego moze byc zly ? O.o
>
> bez tego Ci na wyzszych mp juz dawno by zalali gold AH topowym sprzetem za grosze i gra
> by sie doslownie skonczyla.
Nie przez przypadek Blizzard zapowiada gruntowną przebudowę dropu. Tu nie chodzi o to by wypadały same topowe itemy ale żeby wprowadzić pewną różnorodność - teraz szuka się jedynie mainstat + trifecta.

Odpowiedz
Kopiec

Prawda boli blizzdronów?

Odpowiedz
G gorzalka

> Prawda boli blizzdronów?

Haters gona hate? Grałeś w to przynajmniej? No tak.... Uwierz mi Diablo 3 ma spory potencjał, jak przebudują system dropów, a zrobią to na pewno to nabije spokojnie kolejne 100-200h.
Nie, nie jestem fanboyem blizza, widzę wady ich gier. Ale po prostu nie znoszę takich durnych, nic nie wnoszących komentarzy.

A tak po za tym, fajnie że jest exp boost, może wreszcie wyexpie sobie monka. :p

Odpowiedz
EmperorKaligula

> Prawda boli blizzdronów?
jad Ci kapie na koszule milordie, chusteczke ?

Odpowiedz
G Harunia

> Prawda boli blizzdronów?

Jak juz przestaniesz plakac ze nie mozesz zassac pirata, dorosniesz i cie bedzie stac na te 130 zl za gre, to ją najpierw zakup, zagraj, a potem sie wypowiadaj.

Odpowiedz
G zadymek

Ech, to już roczek mija jak nie kupiłem tej gry...PS > Eh, czas na kolejne wypociny płaczków i hejterów, że 140zł za grę to za dużo oraz, że
> PoE i T2 wgniatają D3 w ziemię.
Ekhm, a więc tak:PoE kopie zad DIII(nie tylko gamplay'em ale i większymi lagami;) a T2 jest tańsze niż te skandaliczne140 (za to coś to i 99 za dużo). A w ogóle to drop jest lepszy w Borderlands 2 - ale to już tak na marginesie.Mission accomplished: to teraz, możesz spać spokojnie wiedząc, że grawitacja nadal działa;)

Odpowiedz
PETRAS-36

"Ech, to już roczek mija jak nie kupiłem tej gry...PS"
To gratuluję oceniania gry bez zobaczenia jej na własne oczy.

Odpowiedz
Cygi

To, że będziecie się udzielać cały czas, nie znaczy to, że zmienicie nastawienie innych, bo inni mają inne upodobania w grach wideo.

Uświadomcie to sobie.



Będę to wstawiać za każdym razem, jak zobaczę dym w serialu "D3 vs. T2 vs. PoE"

Odpowiedz
Cygi

Nie kupił =/= nie grał...

Odpowiedz
G HumanGhost

To już rok? Ale ten czas zapierdziela. Już zapomniałem nawet, że mam ta grę na dysku. Jakoś mnie nie ciągnie do powrotu do niej. Dobra gra i tyle.
Może jak wyjdzie jakiś dodatek to wrócę na chwilę.

Odpowiedz
Kopiec

> Jak juz przestaniesz plakac ze nie mozesz zassac pirata, dorosniesz i cie bedzie stac
> na te 130 zl za gre, to ją najpierw zakup, zagraj, a potem sie wypowiadaj.
Co jeszcze ciekawego powiesz? Czy też może jeszcze potrzebujesz dowód od sklepu gram, że kupiłem tę grę? W końcu niemożliwe- "ktoś uważa Diablo III za szmelc, a to hejter jeden, na pewno nawet nie kupił! Jakby kupił to by przynajmniej udawał że mu się podoba, bo kasy żal potem!"Tak, wiem, napis na kartce nieczytelny, zawrotny aparat w telefonie.

Odpowiedz
G Harunia

> Co jeszcze ciekawego powiesz? Czy też może jeszcze potrzebujesz dowód od sklepu gram,
> że kupiłem tę grę? W końcu niemożliwe- "ktoś uważa Diablo III za szmelc, a to hejter
> jeden, na pewno nawet nie kupił! Jakby kupił to by przynajmniej udawał że mu się podoba,
> bo kasy żal potem!"
>
> Tak, wiem, napis na kartce nieczytelny, zawrotny aparat w telefonie.

No juz, ci ci, masz tu chusteczke, otrzyj lzy.
Czekam na dowod, moze byc skan albo zdjecie paragonu/pudelka hue hue.

Odpowiedz
G kesiekpl

> Ekhm, a więc tak:
> PoE kopie zad DIII(nie tylko gamplay'em ale i większymi lagami;) a T2 jest tańsze niż
> te skandaliczne140 (za to coś to i 99 za dużo). A w ogóle to drop jest lepszy w Borderlands
> 2 - ale to już tak na marginesie.
> Mission accomplished: to teraz, możesz spać spokojnie wiedząc, że grawitacja nadal działa;)
Poe to jest podrobione DII bo praktycznie wszystko to samo i jeszcze grafika gorsza

Odpowiedz
G Karharot

Panowie:
Rizzan
Kopiec
EmperorKaligula
i w mniejszym stopniu
gorzalka
zadymek
proszę o nie prowadzenie tu wojenek o to która gra jest lepsza a która gorsza, uszanujcie swoje odmienne opinie i gusta.

Odpowiedz
G Karharot

> Jak juz przestaniesz plakac ze nie mozesz zassac pirata, dorosniesz i cie bedzie stac na te 130 zl za gre, to ją najpierw zakup, zagraj, a potem sie wypowiadaj.
> No juz, ci ci, masz tu chusteczke, otrzyj lzy.
> Czekam na dowod, moze byc skan albo zdjecie paragonu/pudelka hue hue.
Ostrzeżenie za obrażanie rozmówcy i bezpodstawne oskarżanie go o łamanie prawa.

Odpowiedz
G L33T

> Grosze? Naucz mnie :)
do mp 4-5 idzie grać postacią która kosztowała 1-2kk więc to nie jest jakaś mega kasa.

Odpowiedz
G Harunia

> > Jak juz przestaniesz plakac ze nie mozesz zassac pirata, dorosniesz i cie bedzie
> stac na te 130 zl za gre, to ją najpierw zakup, zagraj, a potem sie wypowiadaj.
> > No juz, ci ci, masz tu chusteczke, otrzyj lzy.
> > Czekam na dowod, moze byc skan albo zdjecie paragonu/pudelka hue hue.
> Ostrzeżenie za obrażanie rozmówcy i bezpodstawne oskarżanie go o łamanie prawa.

No bez przesady, nikogo o piractwo nie oskarzam, ale faktem jest ze najbardziej na drmy i zabezpieczenia sieciowe gier płaczą ci, co chieliby sobie zwyczajnie zassac z torrentow, albo ci ktorych nie stac (a ile jest hejtu na forach ze gry Blizza kosztuja po 150zl i wiecej). A tu sie nie da, wiec atak na gre jest reakcja obronna przeciw "zlemu" wydawcy.
A co do obrazania to moze on powinien tez dostac ostrzezenie, napisal o blizzdronach (na co moj post byl zreszta odpowiedzią)- mnie to obraza ;)
Co wy losowo wlepiacie te ostrzezenia czy jak?

Odpowiedz
G Karharot

> No bez przesady, nikogo o piractwo nie oskarzam, ale faktem jest ze najbardziej na drmy i zabezpieczenia sieciowe gier płaczą ci, co chieliby sobie zwyczajnie zassac z torrentow, albo ci ktorych nie stac (a ile jest hejtu na forach ze gry Blizza kosztuja po 150zl i wiecej).
Ja mam oryginał zakupiony w dniu premiery i o ile do ceny nie miałem i nie mam zastrzeżeń o tyle to że chwilowa utrata połączenia z netem (przy neostradzie raz dziennie) powoduje wykopanie mnie do menu głównego (i utratę nabitego Nephalem Valor) trochę działa mi na nerwy, podobnie zresztą jak fakt że co jakiś czas pojawia się obwieszczenie że w godzinach takich a takich będą prowadzone prace na serwerach więc gra będzie niedostępna. O ile przy WoW'ie coś takiego jest zrozumiałe o tyle w grze w którą gram niemal wyłącznie dla trybu single player tego nie akceptuję.> A co do obrazania to moze on powinien tez dostac ostrzezenie, napisal o blizzdronach (na co moj post byl zreszta odpowiedzią)- mnie to obraza ;)
> Co wy losowo wlepiacie te ostrzezenia czy jak?
Nie, to forum nie ma funkcji random dropu XDNa poważne to przeczytałem wszystkie posty w tym temacie i uznałem że o ile pozostałych wystarczy poprosić o zakończenie tej kłótni o tyle Ty posunąłeś się w swoich wypowiedziach za daleko.Jeśli masz co do mojej decyzji jakieś dalsze zastrzeżenia proszę je wysłać za pośrednictwem formularza.

Odpowiedz
G StNimrod

Szkoda ze dropy raczej powoduja odruchy wymiotne zamiast zmusic gracza do jakichs trudniejszych wyborow i 'kastomizacji' :)

Odpowiedz
G Pablo1989

Znajdowanie magicznych przedmiotów co ?

:D Cóż ano mój pokój to nic innego jak jaskinia skarbów, gdzie nie spojrzeć tam walające się cenne papierki od cukierków, a na podłodze puszki po misturach ozyskujących zdrowie zwane Piwem, do tego cała klawiatura w okruchach czekolady.

Ech Gdyby łaskawie pan strażnik zwany Starszym Bratem tych błyskotek mógł się wyzbyć to mógłbym wydropić moje szczęsliwe gacie, pośród niezbyt wartościowych brudnych łachmanów zalegające się od 2tygodni 3godz i 5 sekund.

Odpowiedz
G nVid

> > Grosze? Naucz mnie :)
> do mp 4-5 idzie grać postacią która kosztowała 1-2kk więc to nie jest jakaś mega kasa.
Chyba barbem. Dam Ci 2kk to kupisz mi sprzęt dla Wiza, dzięki któremu będę mógł farmić 3-4mp. Bo moim zdaniem to jest nie możliwe.

Odpowiedz
G Braveheart

> > > Grosze? Naucz mnie :)
> > do mp 4-5 idzie grać postacią która kosztowała 1-2kk więc to nie jest jakaś mega
> kasa.
> Chyba barbem. Dam Ci 2kk to kupisz mi sprzęt dla Wiza, dzięki któremu będę mógł farmić
> 3-4mp. Bo moim zdaniem to jest nie możliwe.
To twoje zdanie lecz on ma racje. Za 2-3 miliony idzie ubrać wiza i nie wmówisz mi, że się nie da. Zaraz tu wroce

Odpowiedz