Wyniki sprzedaży Far Cry 3: Blood Dragon zaskoczyły Ubisoft. Sequel w drodze?

Mateusz Stanisławski
2013/05/05 14:40
16
0

Michael Biehn, który użyczył swojego głosu Reksowi Coltowi, ujawnił kilka nieznanych wcześniej faktów na temat Far Cry 3: Blood Dragon. Wygląda na to, że Ubisoft szykuje nową markę związaną z tym oryginalnym projektem.

Michael Biehn w rozmowie z Majorem Nelsonem (stosowne nagranie znajdziecie tutaj) ujawnił, że wyniki sprzedaży Far Cry 3: Blood Dragon aż pięciokrotnie przekroczyły przewidywania wydawcy. Ciepłe przyjęcie przez graczy produkcji najprawdopodobniej skłoni Ubisoft do znalezienia w portfolio miejsca na inne tego typu projekty.

– Dean (Evans, dyrektor kreatywny gry – dop. red.) zadzwonił do mnie poprzedniej nocy. Jest podekscytowany, idzie dziś na spotkanie, by, wiesz... Myślę, że on chce to przekształcić w jakiś cykl. Chodzi mu po głowie sequel – powiedział Michael Biehn. Zanosi się więc na to, że klimaty science-fiction rodem z filmów z lat 80. jednak nie będą jednorazowym skokiem w bok w wykonaniu Ubisoftu.

GramTV przedstawia:

Far Cry 3: Blood Dragon jest dostępny na blaszakach, PlayStation 3 i Xboksach 360. Posiadacze konsoli mogą pobrać z sieciowych platform demo gry.

Komentarze
16
PierrePierre
Gramowicz
06/05/2013 13:42

zanim wypuszcza sequel, to niech dodadza jakis nowy poziom gry tj w Far Cry 3 - poziom mistrza :)

TobiAlex
Gramowicz
06/05/2013 11:11

Optymalizacja w FC3 leżała? Żartujesz? Może czas sprzęt zmienić?

Corvus92
Gramowicz
06/05/2013 07:36

Najśmieszniejsze jest to że wczoraj sprawdzam maila, a tu wiadomość od AMD/ATI z informacja ze ciesza sie że ich wspieram i kluczem do tej gry :D nie ma to jak dbać o klienta :D

Janek_Izdebski
Gramowicz
05/05/2013 21:36
Dnia 05.05.2013 o 21:31, porckypizgus napisał:

Jak już kiedyś tu wspominałem 80''s + VHS = najlepsze czasy (kina). Jak widaćjest bardzo dużo graczy w moim wieku yeah !

Brakuje tylko Jarka Łukomskiego... :D

porckypizgus
Gramowicz
05/05/2013 21:31

Jak już kiedyś tu wspominałem 80''s + VHS = najlepsze czasy (kina). Jak widać jest bardzo dużo graczy w moim wieku yeah !

TheZbyszeK
Gramowicz
05/05/2013 20:08

No jakby taki Blood Dragon był oddzielną marką, to myślę, że nawet mógłbym znieść co roku nową gre na przemian z Far Cry.

majkel666
Gramowicz
05/05/2013 20:08

tylko patrzeć jak zapowiedzą Assassin''s Creed w latach 80. Będziemy mogli poznać Davida Bowie, Modern Talking i Davida Hasselhoffa, a także Ronalda Raegana.

Muradin_07
The King of Iron Fist
05/05/2013 18:53

Hmm... ja tam jestem na tak, bo gra sama w sobie bardzo mi się spodobała. Oby tylko nie było drugiej wersji samouczka ;D

Shinigami
Gramowicz
05/05/2013 18:31

Pewnie zadowoleni z tego, że minimalny nakład pracy przynosi tak duże zyski. Cena będzie podobnie jak w tym przypadku zacna to i kupcy się znajdą. Gra jest całkiem niezła.

maggit
Gramowicz
05/05/2013 17:30

Tak czy inaczej, ja się cieszę. :D

Dared00
Gramowicz
05/05/2013 16:51
Dnia 05.05.2013 o 16:38, bangbangbang21 napisał:

i wyciek pfuu jaki wyciek legalnie pobieranko z uplay gdyby nie reklama od TESTERÓW (czyt.piratów) to kiepsko to bym widział

DZIELNI BOHATEROWIE GAMINGU ZNOWU W AKCJI

Arcling
Gramowicz
05/05/2013 16:48

O ile pomysł wydania dużej gry w takich klimatach może być dobrym posunięciem, to robienie kolejnych części co rok-dwa byłoby już tylko eksploatowaniem marki. Ludzie zwyczajnie w końcu mieliby już dość, początkowo dobry pomysł by się za nadto zużył. Takie rzeczy są dobre, ale pod warunkiem, że nie robi się ich za często. Najlepszym przykładem gry indie - powstało już zbyt wiele takich gier robionych na modłę retro.

bangbangbang21
Gramowicz
05/05/2013 16:38

Gdyby nie pierwsza część tytułu (Far Cry 3)i wyciek pfuu jaki wyciek legalnie pobieranko z uplaygdyby nie reklama od TESTERÓW (czyt.piratów) to kiepsko to bym widziałCNN i inne szmiry tym gadały :)Najbardziej żałosne są te palmy mogli obie już je darować no ale lenistwooptymalizacja jak i grafa wrażenia nie robią,jak w FC3 to pierwsze jak leżało tak tutaj 5% lepiej jest ,na siłę wpychany DX11 które nawet nie ma nie wspomnę o taki bajerze jak teselacja , bo SSAO,DOF,Bloom,HDR cienie traw to w DX9 takie rzeczy są :)Jak dla mnie Anvil Next jak i Dunia 2(?) robią słabe wrażenie :)No ale marketing :)Plusy za:-Muzykę-Cutscenki-Klimat-HumorFC3:Blood Dragon 2? Tylko miał by sens gdyby pod nasze skrzydła dano nam Spider''apoznaliśmy historie jego kątem okaNo ale [Ubisoft] drugie [Activision] ;)

Bambusek
Gramowicz
05/05/2013 16:10
Dnia 05.05.2013 o 16:05, Skull3 napisał:

Każdy chce zarobić, a gra wyszła im prześwietnie : )

Tylko takie akcje to są na jedną, maks dwie gry. Przy trzeciej ludzie będą mieli dość.

Skull3
Gramowicz
05/05/2013 16:05

> O cholera. Cos sie dobrze sprzedaje + Ubisoft = Kolejny czesci wychodzace tak jak Assasin''s> Creed?Każdy chce zarobić, a gra wyszła im prześwietnie : )

PEEPer
Gramowicz
05/05/2013 15:25

O cholera. Cos sie dobrze sprzedaje + Ubisoft = Kolejny czesci wychodzace tak jak Assasin''s Creed?