News

Wyniki sprzedaży Far Cry 3: Blood Dragon zaskoczyły Ubisoft. Sequel w drodze?

Mateusz Stanisławski, 05.05.2013 14:40 16

Michael Biehn, który użyczył swojego głosu Reksowi Coltowi, ujawnił kilka nieznanych wcześniej faktów na temat Far Cry 3: Blood Dragon. Wygląda na to, że Ubisoft szykuje nową markę związaną z tym oryginalnym projektem.

Michael Biehn w rozmowie z Majorem Nelsonem (stosowne nagranie znajdziecie tutaj) ujawnił, że wyniki sprzedaży Far Cry 3: Blood Dragon aż pięciokrotnie przekroczyły przewidywania wydawcy. Ciepłe przyjęcie przez graczy produkcji najprawdopodobniej skłoni Ubisoft do znalezienia w portfolio miejsca na inne tego typu projekty.

– Dean (Evans, dyrektor kreatywny gry – dop. red.) zadzwonił do mnie poprzedniej nocy. Jest podekscytowany, idzie dziś na spotkanie, by, wiesz... Myślę, że on chce to przekształcić w jakiś cykl. Chodzi mu po głowie sequel – powiedział Michael Biehn. Zanosi się więc na to, że klimaty science-fiction rodem z filmów z lat 80. jednak nie będą jednorazowym skokiem w bok w wykonaniu Ubisoftu.

Far Cry 3: Blood Dragon jest dostępny na blaszakach, PlayStation 3 i Xboksach 360. Posiadacze konsoli mogą pobrać z sieciowych platform demo gry.

najnowsze